Gyvūnus myli beveik visi. Sunku būtų surasti žmogų, kuris pamatęs triušiukus nenorėtų jų stipriai apkabinti ir myluoti myluoti myluoti… O kad buvimas mūsų Labirintų parke būtų kuo smagesnis ir vaikučiai galėtų susipažinti su gyvūnėliais – siūlome apsilankyti mūsų mini zoo. Į bilieto kainą įskaičiuotas apsilankymas, tad mėgaukitės gyvūnėlių draugija nemokamai ir tiek laiko, kiek tik norite.

Mini zoo – tai puiki vieta ne tik artimiau susipažinti su gyvūnų rūšimis, tačiau ir pakalbinti juos, atrasti tą magišką ryšį bei santykį, kuris reikalingas kiekvienam žmogui. Juk zoologijos sode daug laiko praleidžia ne tik vaikučiai, kuriems labai smalsu, tačiau ir suaugę, kurie dažniausiai neturi galimybių pasimėgauti naminių gyvūnėlių draugija. Triušiukai – bene patys mylimiausi. Kailiniai padarėliai labai myli parko lankytojus, visada mielai iš rankų valgo greta paskintą žolytę. Maloniai jus sutiks ir ožkytės, kurios dažniausiai žavi savo nuostabiomis akimis. Daugelis teigia, kad jos geba šypsotis! O kaip atrodo Jums? Žinoma, turime ir įvairiausių paukščiukų, kurie skleidžia įvairiausius garsus ir taip parkui suteikia daugiau puikios nuotaikos bei pozityvios energijos. Vis daugiau laimingų gyvūnėlių apsigyvena mūsų sode, tad apsilankykite pas mus kiekvienais metais ir susipažinkite su naujais gyventojais, kurie irgi laukia besišypsančių lankytojų!

Taisyklės ZOO sode:

  • Prašome nemaitinti gyvūnų jiems neskirtu maistu. Nieko blogo pavaišinti ožkeles žole, kurią rasite savo tvoros pusėje, tačiau saikingai.
  • Saugokite save ir kitus. Gyvūnai, kaip ir žmonės, kartais būna „ne nuotakoje“. Tokiu atveju prašome gyvūnų nekalbinti. Juk ir grožėtis yra smagu!
  • Neerzinkite ir neprovokuokite Mini zoo gyventojų. Stebėkite savo vaikučius, kad jie nelįstų pro tvoras.
  • Nefotografuokite gyvūnėlių su blykste. Jiems tai nepatinka, jaučiasi nefotogeniški…
  • Šypsokitės zoo gyventojams! Jie tą jaučia ir atgal skleis puikią energiją!

Gerbkite zoologijos sodo gyvūnus ir jie gerbs jus. Gyvūnėliai mėgsta žmones, tad skirkite jiems laiko. Juk išėjus iš labirinto ir pajutus artimą santykį su medžiais, laikas artimiau susidraugauti ir su gyvūnais.

Labirintų parkas – norintiems draugauti!

Aplankykite mūsų parką