Esate tikras aukščio mėgėjas, kadangi tai Jums padeda pasijausti tarsi paukščiu, kuris skrisdamas iš viršaus gali stebėti visus žmones. Juolab, iš viršaus dažniausiai viskas atrodo kur kas gražiau? Tokiu atveju būtinai apsilankykite ir mūsų apžvalgos aikštelėje, kuri įkurta medyje. Juk daugelis mūsų vaikystėje svajojo apie namelį medyje. O čia dar geriau! Čia – visa aikštelė, kuri leis pamatyti labirintą, kurį teks įveikti. Galbūt akimis galite sekti labirinto posūkius ir taip rasti išėjimą dar net nepatekus į jį?  Kodėl gi ne! Dažniausiai iš viršaus viskas atrodo kur kas kitaip, tačiau maža paruoštukė visada į naudą.

Nuo apžvalgos aikštelės atsiveria ne tik labirintų parkas, kuris leis pamatyti unikalų vaizdą, tačiau ir dalis Anykščių. Apžvelgę parką galėsite susipažinti su mūsų pramogomis ir apsispręsti, kuriuos žaidimus norite dar būtinai aplankyti, kuriose vietose labiausiai patiks Jums ir Jūsų vaikučiams. Apžvalgos aikštelė medyje yra vieta, kurią aplankyti yra būtina. Nemokamai galite būti tiek laiko, kiek tik norite.

Apžvalgos aikštelė medyje yra visiškai saugi vieta, tačiau norėdami garantuoti papildomas apsaugas – siūlome laikytis šių rekomendacijų.

  • Lipkite atsargiai. Lipimo metu daugiau dėmesio skirkite vaikučiams, tegul jie laikosi už turėklų.
  • Vienu metu aikštelėje mėgautis gali ne daugiau nei 2 asmenys.
  • Saugokite ne tik save, tačiau ir kitus.
  • Negalima lipti kitaip nei tik laipteliais. Nesisverkite per turėklus, nelaipiokite medžio šakomis.
  • Nešokite iš aikštelės žemyn.
  • Šypsokitės šypsokitės ir šypsokitės, įkvėpkite gryno oro ir atraskite savyje Tarzaną!

Apžvalgos aikštelė yra pritaikyta judėjimui, kadangi pamatyti labirintų parką iš viršaus dažniausiai nori labai daug žmonių. Visgi, jeigu sustosite pasigrožėti vaizdais ir suvalgyti sumuštinį – niekas nesupyks, tad būdami mūsų parke mėgaukitės kiekviena akimirka. Tegul laikas sustoja, kadangi buvimas kuo arčiau gamtos padės su ja susilieti bei patirti daugiau neatrastų potyrių. Net ir buvimas apžvalgos aikštės medyje – vienas iš tų gana didelių malonumų!

Labirintų parkas – vaikystės nuotykiams!

Aplankykite mūsų parką