Picerija

PICERIJA 
Labirintų parkas picerija

Labirintų parkas picerijaLabirintų parkas picerija

 

 

 

 

 

 

Pasimėgaukite įvairiausių skonių picų kupinoje picerijoje ir atraskite kulinarinį prieglobstį Labirintų Pramogų parke, kur kiekvienas picos kąsnelis – tai kelionė į skirtingus nuostabius skanių patyrimus. Mūsų Picerija yra puiki vieta picų mėgėjams kurie ieško ne tik populiarių bet ir naujų skonių, kurie gali nustebinti naujais kulinariniais patyrimais.

Labirintų parko picerija – tai tikras picų mėgėjų rojus.

Pasinerkite į baziliku kvepiantį picų pasaulį su tokiais mėgstamiausiais skoniais kaip Vezuvijus, BBQ vištiena, Havajų, Margarita ir Saliamis. O tiems, trokštantiems sočios ir iki vakaro energijos pakraunančios picos kviečiame paragauti mūsų ypatingos Sočiosios picos. Pica pasipuošusi net trimis skirtingomis mėsos rūšimis ir, žinoma, Jos Didenybe – šonine. Prieskonių entuziastai, nepraleiskite ugningų mūsų Aštriosios picos skonių. Tikime, kad kiekvienas Labirintų Pramogų parko lankytojas iš mūsų picerijos išeis patenkintais, kupinas energijos ir sočiu pilvuku.

Gurkšnokite ir skanaukite

Aktyviai pramogaudami ir mėgaudamiesi batutais ir atrakcionais tikrai ištrokšite. Numalšinti troškulį galite Picerijoje su dideliu karštų ir šaltų gėrimų pasirinkimu. Rinkitės iš įvairių gaivių gėrimų, įskaitant mažųjų parko lankytojų mėgstamus spalvingus ir išskirtinai vėsinančius šerbetus. Mūsų gėrimų meniu yra dar įvairesnis nei picų pasiūla, todėl kiekvienas lankytojas ras kuo pasimėgauti.

Desertas – privalomas energijos pastiprinimas

Joks valgis neapsieina be saldumo! Palepinkite savo smaližius mūsų viliojančiais desertais, kurie neabejotinai paliks geriausius įspūdžius bei suteiks dar daugiau jėgų ne tik pramogauti, bet ir įveikti mūsų sudėtingiausius labirintus. Nes „Labirintų Pramogų parke“ tikime, kad kiekvienas pietų ar vakarienės potyris turi baigtis saldžia nata.

Nesvarbu, ar ieškote pikantiškų skonių, ar gaivaus skanėsto, mūsų picerija žada puikią atmosferą ir skanų maistą. Ateikite, vaišinkitės ir kurkite neišdildomus prisiminimus Labirintų Pramogų parke – čia susijungia geras laikas ir puikūs skoniai.

Užsukite palepinti savo gomurio!

Aplankykite mūsų parką