Labirintų parke yra Pelėdos namas, kuriame nakties metu, kad visas parkas būtų saugus ir saugiai sulauktų rytojaus, kada vėl galės atverti savo vartus – paliekame pelėdžiukę, kuri saugo parką bei visus jame esančius daiktus. Dienos metu ji pasislėpusi miega, ilsisi, kad naktį vėl galėtų dirbti savo darbą. Tiesa, net ir miegodama ji yra labai sargi bei gera, tad leidžia vaikams apsilankyti jos namuose, susipažinti su pelėdų gyvenimu bei pasisveikinti su ja pačia, kadangi net ir per miegus ji girdi mažuosius!

Pelėdos namas yra atviras visiems vaikučiams, kurie nori susipažinti su šio naktinio gyvūno kasdienybe. Didelių akių savininkė gyvena mediniame name, kurio vidus yra išskaptuotas, tad į jį gali tilpti net keli vaikučiai! Galbūt reikia skelbti Olimpiadą, kurios metu bandysime išsiaiškinti, kiek vaikučių telpa pelėdos namuose? O gal su jos gyvenimo rimtu susipažinti nori ir tėveliai, kurie pirmiausia aplankę ZOO sodą dabar nori susipažinti su kitais gyvūnai? Pirmyn, kadangi pelėdos namas yra atviras visiems, kurie tik nori pajusti medžio šilumą savo oda.

Apsilankymas pelėdos namuose Jums nieko nekainuos, kadangi buvimas svečiu įrašytas į bilieto kainą. Taip pat galite būti tol, kol parkas užsidarys, tad jeigu svečiavimasis pelėdos namuose Jums labai patinka – mėgaukitės kiek tik norite! Svarbiausia, kad pelėda mielai priima visus. Žinoma, būkite tvarkingas svečias ir pabuvęs nepalikite šiukšlių, nerašykite ant jos namų sienos, neraižykite peiliukais arba segtukais. Juk pelėda Jūsų namuose neteršia! Atvėrę langelį iš išorės būtinai pasidarykite nuotrauką, kadangi kitaip niekas netikės, kad buvote šio didingo paukščio namuose. Sakoma, kad tris kartus apibėgus aplink pelėdos namus ir sugalvojus norą – jis pavirs realybe. Tai dar viena magiška vieta, kurioje galima savo norus paversti realybe, tad kai jie taip paprastai pildosi – būtinai išbandykite!

Pelėdos namas laukia Jūsų greta piknikavimui skirtų pavėsinių! Tiesa, pelėdos maitinti nereikia. Nakties metu ji susiranda Jūsų nukritusius trupinukus ir juos sulesa…

Labirintų parkas – išskirtinėms nuotraukoms!

Aplankykite mūsų parką