Apvalusis labirintas – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite kiek ramesnio pasivaikščiojimo. Jo tikslas – rasti labirinto centrą. Vietą, kurioje Jūsų lauks suolelis ant kurio galima pailsėti ir atsipalaiduoti, pasinerti į gamtos malonumus. 

Galbūt centrą rasti bus paprasčiau, jeigu įvertinsite iš kurios pusės šviečia saulė? O gal geriau pasitelkti savo loginius mąstymo įgūdžius ir bandyti telefone pieštis sudėtingas schemas? O gal belieka žymėti taką trupiniais, kad pasiklydus galėtumėte išeiti pro ten iš kur ir atėjote? Jeigu atvykote su augintiniu, galbūt jis padės rasti labirinto vidurį, o paskui ir išėjimą? Nuotykiai Jūsų laukia, tad pasinerkite į juos!

Jeigu planuojate atvykti prastesniu oru – puiku, kadangi tai suteikia labirintui savotiško žavesio. Ir tai tikrai nereiškia, kad radus labirinto centrą negalėsite jame atsipūsti ir paprasčiausiai pasimėgauti lietumi… Tiesa, naudinga pasiruošti tinkamą avalynę, kadangi norint patirti nepamirštamų nuotykių – labai svarbu dideliais žingsniai į juos judėti ir drąsiai išbandyti visus labirinto teikiamus malonumus. Žavėkitės, uostykite, atraskite, mėgaukitės ir šypsokitės! Apvalusis labirintas galbūt kiek išvargins fiziškai, tačiau padės visiškai atsipalaiduoti psichologiškai. Beje labirinto centre rasite norų akmenį, ant kurio stovint sugalvoti norai visuomet išsipildo!

Ką reikia turėti, jeigu norite sėkmingai įveikti Apvalųjį labirintą?

  • Pirmiausia – gerą nuotaiką. Kuo dagiau šypsenų ir kuo daugiau gerų emocijų – tuo labirintą įveiksite paprasčiau. Sakoma, kad išėjimą randa tik tie, kurie labai šypsosi!
  • Pasirūpinkite tinkama avalyne. Juk lankysitės ne tik šiame, tačiau ir kituose labirintuose, taip pat nepamirškite išbandyti ir kitų mūsų siūlomų pramogų. Gera avalynė – puiki savijauta.
  • Jeigu atvykote karštą dieną ir planuojate labirintais vaikščioti ilgėliau – tokiu atveju būtinai su savimi turėkite vandens. Tokiu atveju net ir patys didžiausi iššūkiai bus įveikiami! Svarbiausia yra gera komanda.

Apvalusis labirintas – nuotykiams skirta vieta, kuri leis pasinerti į atradimus ir džiaugtis dar neatrastais potyriais. Jeigu este tikras nuotykių medžiotojas – šis labirintas yra puikus pasirinkimas.

Labirintų parkas – neatrastiems potyriams!

Aplankykite mūsų parką