Veidrodžiai – mistinis daiktas, kuris gali padėti pasijausti labai keistai. Daugelis tikina, kad vienu metu žiūrint bent į kelis skirtingus veidrodžius pavysta pajusti neįprastus potyrius, tad ir veidrodžių labirintas yra nuostabi patirtis, kuris puikiai tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus ir visiems vyresniems, kurie nori patirti magijos pasaulį.

Tiesa, norint apsilankyti veidrodžių labirinte reikia drąsos, kadangi tai išskirtinius potyrius pajusti leisianti vieta. Vienas greta kito sukomponuoti veidrodžiai labai klaidina. Visur matysite save! Jūsų tikslas surasti išėjimą iš veidrodžių karalystės. Galvojate, kad pavyks labai paprastai išeiti iš veidrodžių labirinto? Svarbiausia – gera taktika ir tikslingas ėjimas? Viskas ne taip paprasta, kadangi labirintą apsunkins specialūs šviestuvai, kurie ne tik sukurs dar magiškesnę aplinką, tačiau apsunkins ir išėjimo procesą. Tiesa, kol ieškosite išėjimo – sustokite bent minutei ir nusifotografuojate, kadangi tai unikali vieta, kurioje susipina dešimtys Jūsų atvaizdų ir nuostabi spalvų magija. Daugelis teigia, kad tai pasakiška vieta. Ar sutinkate?

Veidrodžių labirintas tinka visiems, kurie nori pasinerti į magijos pasaulį. Rekomendacijos:

  • Veidrodžių labirintas yra puiki vieta gimtadienių pramoga!
  • Tai puiki vieta tiems, kurie negali atsigrožėti savimi ir nuolatos žiūri į savo atvaizdą veidrodyje. O ar ne geriau vienu metu matyti bent jau kelis atvaizdus?
  • Jeigu jaučiate, kad įveiksite labirintą, kadangi turite stebuklingų galių – tai geriausia vieta tam įrodyti!
  • Veidrodžių labirintas yra saugi vieta, tad puikiai tinka ir anūkui su seneliu. Jeigu diedukas teigia, kad jau visko matė gyvenime – parodykite jam veidrodžių labirintą! Ar tai gana įprasta ir matyta?
  • Veidrodžių labirintas sukurtas taip, kad visi besilankantieji jaustųsi saugiai. Visgi, sistemingam ėjimui ir išėjimo paieškoms rekomenduojame paprašyti vaikučių nelakstyti, kad netrukdytų kitiems lankytojams.
  • Veidrodžių lairintas yra įskaičiuotas į bilieto kainą.

Labirintų parkas – magiškiems potyriams!

Aplankykite mūsų parką