Užkandinė

Labirintų parko Užkandinė

Neturintiems laiko ar noro rimties pietums ir norintiems greitai ir skaniai užkąsti – Labirintų parko užkandinė yra geriausias pasirinkimas! Čia užkandžių tiek daug ir jie tokie įvairūs, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti.

Didelis pasirinkimas įvairiausių tiek šaltų tiek karštų užkandžių, iš kurių ką užkrimsti išsirinks net didžiausi gurmanai. Labai daug dėmesio sulaukia ypač skanūs ir traškūs kebabai, kurie suteiks jėgų aktyviai pramogautojams ir ne tik pamalonins gomurį, bet ir pasotins pilvuką. Taip pat – didžiausia galybė Panini sumuštinių pasirinkimo, kurie puikiai tinka mėgstantiems valgyti įvairiausius karštus sumuštinius. Skaniosios ir vaikų mylimos bulvytės fri, kurios juokais vadinamos lietuvių maistu bei dešrelės su šviežių daržovių garnyru, kurios puikiai dera prie minėtų bulvyčių. Norintiems kažko neįprasto rekomenduojami vištienos burbuliukai. Atsargiai, sakoma, kad vienos porcijos neužtenka, nes tiesiog per skanu! Dėmesio sulaukia ir Baguete sumuštiniai, itališki sumuštiniai, lietuviški kibinai, kurie gaminami pagal tradicinius receptus. Paragaukite ir čeburekų. Nepamirškite palikti vietos ir desertui. Galite rinktis iš įvairiausių rūšių ledų ar saldainių. Užkandinėje rasite ir įvairių rūšių aparato gaminamos kavos: juodos, espresso, kapučino ir latte. Šaltų gėrimų mėgėjams galime pasiūlyti įvairių skonių šerbeto, gazuotų ir negazuotų gaiviųjų gėrimų, vaikiškų sulčių ir kitų gėrimų.

Užkandinėje apsilankyti galite Labirintų parko darbo laiko metu. Ji įsikūrusi šalia įėjimo į Lenktynių labirintą. Prie užkandinės yra patogūs suolai ir stalai, kur galėsite prisėsti. Netoliese stovi Didieji šachmatai ir šaškės, Didysis Jenga. Tad galite būti ramūs, kad šeimos ar draugų kompanijos greičiausi valgytojai neturės nekantriai Jūsų lūkuriuoti prie stalo, o galės iš karto eiti išbandyti minėtas pramogas.

Norintiems ne greitai užkąsti, o pasimėgauti laiku pietaujant su šeima – kviečiame apsilankyti Labirintų parko PICERIJOJE

Jei energijos užkandus bus tiek daug, kad norėsis dar daugiau pramogų, būtinai apsilankykite Tokiame kitokiame miestelyje.