Maitinimas

MAITINIMAS

Pramogaujant tarp tiek daug neribotų ir aktyvių pramogų tikrai ateis laikas kuomet pritrūksite energijos. Maitinimas – tai dar viena paslaugą kurią rasite mūsų teikiamų paslaugų sąraše. Todėl tam, kad energijos nepritrūktų – Labirintų pramogų parko lankytojai tikrai turi kur pasistiprinti. Jei neatsinešėte užkandžių su savimi – Jūsų paslaugoms Picerija ir Greito maisto užkandinė.

PICERIJA

Puiki vieta sočiai ir skaniai pavalgyti. Čia rasite skirtingų populiarių skonių picas: Vezuvijus, BBQ su vištiena, Havajų, Margarita, Saliami. Mėgstančius ypatingai sočiai pavalgyti rekomenduojame išbandyti Sočiąją picą, kuri padengta net trijų rūšių mėsa ir, žinoma, alkanųjų karaliene šonine. Aštresnių pojūčių mėgėjams turime Aštriąją picą. Tad tikime, kad apsilankęs picerijoje sotus liks kiekvienas Labirintų pramogų parko lankytojas.

Picerijoje yra gausus karštų ir šaltų gėrimų pasirinkimas, daugybė gaiviųjų gėrimų bei mažųjų parko lankytojų mėgstamiausių spalvingųjų ir ypatingai atvėsinančių šerbetų. Čia rasite ir desertų, žinoma 🙂

DĖMESIO! Picerija yra skirta tik Labirintų pramogų parko lankytojams. Dirba vasaros sezono metu kiekvieną dieną nuo 12 val. iki 19 val.

UŽKANDINĖ

Neturintiems laiko rimties pietums ir norintiems greitai ir skaniai užkąsti – Labirinto parko užkandinė yra geriausias pasirinkimas! Čia užkandžių tiek daug ir jie tokie įvairūs, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti. Kebabai, įvairiausi panini sumuštiniai, gruzdintos bulvytės, dešrelės, vištienos kepsneliai, dešrainiai ir dar daugelis kitų karštų ir greitai paruošiamų užkandžių pasotins ir pripildys energija labiausiai skubančius, kurie nenori gaišti laiko ir visą dieną mėgautis parko pramogomis.

 

 

 

 

 

 

Labirintų pramogų parkas – ne tik mažiems, bet ir dideliems!

Aplankykite mūsų parką

O jei po apsilankymo Labirintų pramogų parke dar turėsite jėgų – būtinai apsilankykite Dainuvos nuotykių slėnyje ir Tokiame kitokiame miestelyje