Maitinimas

Užkandinė

Užkandinė - ledainė Anykšiuose

Neturintiems laiko rimties pietums ir norintiems greitai ir skaniai užkasti – Labirinto parko užkandinė yra geriausias pasirinkimas! Čia užkandžių tiek daug ir jie tokie įvairūs, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti.

Labai daug dėmesio sulaukia ypač skanūs kebabai, kurie suteiks jėgų ir malonins gomurį. Taip pat – panini sumuštiniai, kurie pikiai tinka mėgstantiems valgyti kūdžiau. Skaniosios bulvytės fri, kurios juokais vadinamos lietuvių maistu bei dešrelės su garnyru, kurios puikiai dera prie minėtų bulvyčių. Norintiems kažko neįprasto rekomenduojami vištienos burbuliukai. Atsargiai, sakoma, kad vienos porcijos neužtenka, nes tiesiog per skanu! Dėmesio sulaukia ir Baguete sumuštiniai, itališki sumuštiniai, lietuviški kibinai, kurie gaminami pagal tradicinius receptus. Paragaukite ir čeburekų, o desertui pasiimkite saldainių arba ledų. Užkandinėje rasite ir kavos, šerbeto bei kitų gėrimų, kurie padės atsigaivinti kaitrią dieną.

Užkandinė dirba Labirintų parko laiku, tad atiduokite jėgas pramogoms ir vėliau  pasistiprinkite užkandinėje.

Vieta, kur pavalgyti ras kiekvienas!

Ledainė

Mėgstate skanius desertus, kadangi jie ne tik pamalonina gomurį, tačiau taip pat ir suteikia daugiau jėgų, pakelia nuotaiką? Tokiu atveju kviečiame apsilankyti Labirintų parko ledainėje, kur kiekvienas ras desertą pagal savo poreikius!

Čia Jūsų laukia nuostabas skonio ledų burbuliukai, kurie gali būti užsakomi tiek vaflyje, tiek indelyje! O skonių pasirinkimas! Kiekvienas ras tokius ledus, kokie jam skaniausi. Kol vieni labiausiai mėgsta braškinius ledus, kiti renkasi šokoladinius, kurie turi lengvą kartumo ataskonį. Taip pat labai mėgstami ir citrusiniai bei karameliniai. Siūlome ne tik ledų burbuliukus, tačiau prekiaujame ir porcijomis, tad mėgaukitės  šiuo desertu. Papildomai prie ledų siūlomas šerbetas, kuris labai puikiai atgaivina kaitriomis dienoms, skanūs saldainiai, kurie sušildo širdelę, žinoma, įvairiausi gėrimai vaikams bei kava – suaugusiems. Viskas – vienoje vietoje tiems, kurie mėgsta valgyti saldžiai.

Užsukite į ledainę ir pasimėgaukite saldžia akimirka. 

Skanaus!

Savitarnos kavinė (NEVEIKIA!)

Savitarnos Kavinė Anykšiuose

Mėgstantiems pavalgyti ne tik labai skaniai, tačiau ir sočiai – savitarnos kavinė yra puikus pasirinkimas! Valgykite tiek, kiek nori Jūsų skrandis, kadangi sveriamo maisto kiekiai yra neribojami.

Savitarnos kavinė siūlo labai daug skirtingų patiekalų, kad būtų patenkinami tiek gurmano, tiek lietuvišką maistą mėgstančio žmogaus poreikiai. Skaniausi – mėsos patiekalai. Labai daug dėmesio sulaukia bulvių patiekalai, kurie dažnai vadinami svarbiausiu lietuvio maistu. Žinoma, mėgstantiems sočiai pavalgyti rekomenduojami miltiniai patiekalai, kurie puikiai tinka ir pietums, ir vakarienei, skaniausios sriubos, kurios sušildys skrandį, žinoma, salotos tinkančios prie mėsos ir gali būti valgomos vienos, galiausiai, tradicinės lietuviškos ir egzotiškos mišrainės.

Baras (NEVEIKIA!)

Baras Anykšiuose

Taip aktyviai pramogaujate Labirintų parke, kad net ištroškote? Tokiu atveju kviečiame Jus atsigaivinti į barą, kur skanių gėrimų ras ir mama, ir vaikai, ir seneliai! Baro meniu reguliariai atnaujinamas, tad būtinai užsukite susipažinti su pasiūlymais.

Asmenims nuo 21 metų amžiaus siūlomi alkoholiniai gėrimai, kurie atgaivins karštą vasaros dieną: alus ir sidras. Norintiems gėrimo be laipsnių, tačiau kažko labai lietuviško ir artimo – rekomenduojama naminė gira. Taip pat siūlomi įvairūs gėrimai, sultys, kurios ne tik atgaivins, tačiau ir papildys kūną vitaminų doze. Norintiems daugiau energijos siūlomos įvairios kavos, kurios gaminamos ne tik pagal šabloną, tačiau ir klientų pageidavimus. Dėmesio sulaukia ledai ir šerbetas, kuriuos šiltomis dienomis užsako ir vaikai, ir suaugusieji.