Maitinimas

Maitinimas

Pramogaujant Labirintų parke alkanas neliks nei mažas nei didelis pramogautojas. Parke teikiamas maitinimas net trijose vietose, tad galite būti ramūs, kad pilvukai bus pilni net pačių išrankiausių lankytojų. Savitarnos kavinė, Baras ir Ledainė yra atvira ne tik parko lankytojams bet ir tiems, kurie nori tiesiog skaniai pavalgyti išskirtinėje aplinkoje.

Savitarnos kavinė

Mėgstantiems pavalgyti ne tik labai skaniai, tačiau ir sočiai – savitarnos kavinė yra puikus pasirinkimas! Valgykite tiek, kiek nori Jūsų skrandis, kadangi sveriamo maisto kiekiai yra neribojami.

Savitarnos kavinė siūlo labai daug skirtingų patiekalų, kad būtų patenkinami tiek gurmano, tiek lietuvišką maistą mėgstančio žmogaus poreikiai. Čia alkaniausių laukia įvairūs mėsos patiekalai ir bulvių patiekalai, kurie dažnai vadinami svarbiausiu lietuvio maistu. Miltiniai patiekalai, skaniausios ir populiariausios sriubos, įvairios salotos. 

Užkandinė

Labirintų parkas, užkandinė Anykščiuose

Neturintiems laiko rimties pietums ir norintiems greitai ir skaniai užkąsti – Labirinto parko užkandinė yra geriausias pasirinkimas! Čia užkandžių tiek daug ir jie tokie įvairūs, jog kiekvieno poreikiai bus patenkinti. Kebabai, įvairiausi panini sumuštiniai, gruzdintos bulvytės, dešrelės, vištienos kepsneliai, dešrainiai ir dar daugelis kitų karštų ir greitai paruošiamų užkandžių pasotins ir pripildys energija labiausiai skubančius, kurie nenori gaišti laiko ir visą dieną mėgautis parko pramogomis.

Užkandinė dirba Labirintų parko laiku. Tai vieta, kur pavalgyti ras kiekvienas!

 

 

 

 

Ledainė

Ledainė, labirintų parkas Anykščiuose

Mėgstate skanius desertus, kadangi jie ne tik pamalonina gomurį, tačiau taip pat ir suteikia daugiau jėgų ir pakelia nuotaiką? Tokiu atveju kviečiame apsilankyti Labirintų parko ledainėje, kur kiekvienas ras desertą pagal savo poreikius! Čia Jūsų laukia nuostabas skonio ledų burbuliukai, kurie gali būti užsakomi tiek vaflyje, tiek indelyje! O skonių pasirinkimas! Įvairiausi ledų desertai, pyragai, šokoladai ir saldūs užkandžiai prie karštų kavos ir arbatos gėrimų, ar kokteilių.

 

Užsukite į ledainę ir pasimėgaukite saldžia akimirka. Skanaus!

 

 

 

Baras

Labirintų parkas, baras Anykščiuose

Čia siūlomi įvairūs gaivieji gėrimai, sultys, platus kavos ir arbatos pasirinkimas. Įvairiausių skonių kokteiliai tiek mažiems tiek dideliems parko lankytojams. Baro meniu reguliariai atnaujinamas, tad būtinai užsukite susipažinti su pasiūlymais.