Daugelis vaikučių su pavydu žiūri į tėvelius, kurie turi galimybę vairuoti transporto priemones. Suprantama, kad tai atrodo ne tik darbas, procesas, tačiau ir labai smagi pramoga. Nuosavos mašinytės įsigijimas yra gana brangus, tad pasinaudokite galimybe pavairuoti pas mus! Vairavimo mokyklėlė laukia visų būsimų vairuotojų, kurie nori išmokti ne tik važiuoti tiesiu keliu, tačiau ir manevruoti.

Mūsų mokyklėlėje yra net kelios labai skirtingos transporto priemonės, tad neteks ilgai laukti eilėje, jeigu norite leisti vaikui išmėginti šią labai smagią pramogą.

3 minutės traktoriuku – 1 EUR, tad galite išsipirkti tiek, kiek norite. Taip pat rekomenduojamas vaiko svoris iki 50 kg, vairuoti mūsų traktoriukus galima nuo 2 metų amžiaus.

Važinėjimui paskyrėme nemažą teritoriją, o greta mokyklos tėveliams sukalėme suoliukus, kad vaikučių stebėjimas ir fotografavimas būtų kur kas paprastesnis. Nepamirškite vaikučiui paaiškinti, kad labai svarbu laikytis vairavimo etikos, gerbti kitus, saugoti save ir atsakingai žiūrėti į vairavimą. Juk būtent šios patirtys ateityje padės tapti puikiu vairuotoju!

  • Paaiškinkite vaikui, kad labai svarbu gerbti visus kitus esančius mokyklėlėje. Tai reškia, kad negalima važiuoti vieniems į kitus, svarbu laikytis tvarkos.
  • Kol instruktorius aiškina, kaip reikia naudotis ir kaip vairuoti mašiną – vaikučiai turi labai įdėmiai klausyti. Kuo geriau supras – tuo vairavimas bus paprastesnis ir malonesnis. Tegul tai būna ne tik pramoga, tačiau ir pirmasis žingsnis į vairavimo pasaulį.
  • Jeigu baigus vairuoti vaikutis nenori nustoti – visada galima prasitęsti pamokėlių minutes!
  • Vairavimo mokyklėlė yra įrengta tarp medžių, tad vaikučiai turėtų bandyti išmanevruoti atstumus. Tai pamokėlės suteikia dar daugiau žavesio, kadangi reikia įdėti daugiau pastangų!

Vairavimo mokyklėlė skirta vaikučiams, tačiau labai nuostabias emocijas sukelia ir tėveliams. Kai norisi paįvairinti buvimą Labirintų parke – traktoriukai visada labai smagi pramoga. Galbūt tai bus pirmasis impulsas mažai vairuotojai arba vairuotojui ateities planus sieti su mašinisto profesija.

Labirintų parkas – naujiems įgūdžiams!

Aplankykite mūsų parką