Jeigu norite įgauti daugiau energijos, pozityvių minčių bei harmonijos gyvenime – tokiu atveju energetinis labirintas yra geriausias pasirinkimas. Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir susilieti su gamta, atrasti pasitenkinimą savimi ir kitus balanso malonumus, kuriuos Jums gali padėti atskleisti specialiai tam sukurtas Energetinis labirintas.

Žmogus eidamas per Energetinį labirintą mintyse komunikuoja tiek su savimi, tiek su gamta, o tai padeda visiškai atsipalaiduoti bei pasinerti į meditacinę būseną. Štai todėl vaikštant šiuo labirintu rekomenduojame tylėti, lėtai mirksėti, kad eidamas kūnas visiškai atsipalaiduotų. Specialios geometrinės formos labirintas tarsi sustiprina aplink žmogų besikaupiančią energiją, vibraciją, kuri padeda atsipalaiduoti ir tuo pačiu įgauti daugiau jėgų. 

Beje, naujausi mokslininkų tyrimai rodo, kad vaikščiojimas labirintais gerina Jūsų sveikatą! Vaikščiojant takeliais teks ne kartą staiga pasisukti 180 laipsnių kampu, o toks staigus persisukimas veikia mūsų smegenis: iš vieno pusrutulio staiga „persijungiama“ į kitą. Taip aktyvinamas mąstymas, gaunama daugiau energijos, užplūsta laimės hormonai. Akivaizdu, kad labirintai rekomenduojami ne tik smagiam laiko praleidimui bei fiziniam tobulinimui, tačiau ir geresnei nuotaikai, daroma smegenų mankšta.

  • Energetinis labirintas padės atrasti harmoniją su savimi.
  • Tai puiki poilsio vieta praėjus ankstesnius labirintus ir siekiant truputį pailsėti nuo fizinės veiklos, atsipalaiduoti.
  • Jeigu norite susilieti su gamta – šis labirintas yra geriausias pasirinkimas. Tylus ir ramus pasivaikščiojimas veikia magiškai.
  • Jeigu norite patirti, pajusti ir atrasti kažką tokio, ko dar neteko – tokiu atveju šis labirintas yra geriausias pasirinkimas. Nereikia bijoti išbandyti naujų dalykų, o buvimas su savimi – ypač naudingas. Galbūt pabandę ir atradę magišką energetinio labirinto galią pabandysite namuose medituoti?

Energetinis labirintas puikiai tinka skirtingo fizinio pajėgumo ir skirtingo amžiaus lankytojams. Išbandžius praktiškai ir pajutus pasitenkinimą – ėjimą pakartokite. Galbūt tai leis patirti kitokius įspūdžius? Kai gamta susilieja su žmogumi – gaunamas nuostabus puikios energijos rezultatas, kuris leidžia įkvėpti pozityvumo ir skleisti jį tolyn!

Labirintų parkas – norintiems pajusti!

Aplankykite mūsų parką