Jeigu po ilgo pasivaikščiojimo po mūsų parką šiek tiek pailsote ir norite kiek prisėsti – gerai, tačiau net ir sėdėdami – pramogaukite! Nusileidimas padangomis – nuotykis, kurį patirti gali ir vaikai, ir suaugusieji. Tai puikias emocijas sukeliantis čiuožimas padanga nuo kelių skirtingų trasų.

Galima paprasčiausiai nučiuožti. Pojūtis – kaip čiuožynėse, tačiau kur kas greičiau ir tuo pačiu trunka ilgiau. Galima čiuožti žemyn ir paskui pakilti į viršų, lyg rampa! Pojūtis, lyg čiuožiant riedlente. Geriausias būdas susižinoti, kuri pramoga Jums tinka bei patinka labiau – išbandyti abi. Čiuožti galite tiek kartu, kiek tik norite. Tačiau kaskart pasiekus žemę teks stoti į eilės galą ir laukti, kol vėl galėsite pajusti vėją savo plaukuose!

Nusileidimas padangomis yra visiškai saugi pramoga, tačiau maži vaikučiai turėtų čiuožti su suaugusiu asmeniu. Galima pasirinkti tiek vienvietes, tiek dvivietes nusileidimo padangas, kad kartu su artimu žmogumi galėtumėte išbandyti šią pramogą. O kai vaikučiui jau pasidarys kur kas drąsiau – galbūt jis ir vienas išdrįs išbandyti trasą? Taip pat būtinai išklausykite mūsų personalo patarimų, kadangi jų patirtis ir rekomendacijos labai naudingos. Persistenkite per daug nesvyruoti ir nemanevruoti čiuožimo metu, kadangi kilimas ir padanga patys atliks visą darbą. Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir mėgautis malonumu, kuris padės patirti daugiau neatrastų potyrių ir tuo pačiu įgauti adrenalino. Čiuožykla puikiai tinka skirtingo amžiaus bei sudėjimo lankytojams, tad visi norintys  pajusti daugiau nuotykių turėtų bent kartą, o jeigu labai patiko ir du, nučiuožti padangomis.

Linksmieji kalneliai – kai norisi patirti kuo daugiau nuotykių! Kol artimas žmogus bandys savo baimės ribas – Jūs būtinai įamžinkite jo šypseną, kadangi tokiomis akimirkomis geriausiai persiteikia natūralios žmogaus emocijos. Tokios nuotraukos, net ir praėjus ne vieniems metams padės sugrįžti mintimis į šią nuotaikingą dieną!

Labirintų parkas – nuotykių mėgėjams![/vc_column_text]

Aplankykit mūsų parką[/vc_column][/vc_row]