Golfas – nuostabi pramoga, kuri padeda įgauti naujų įgūdžių bei labai smagiai praleisti laiką. Tiesa, geriau už golfą yra mini golfas, kuris puikiai tinka visai šeimai! Šis žaidimas neturi jokio amžiaus apribojimo, taisyklės labai paprastos, tad kiekvienas, kuris nori išmėginti savo sporto gabumus, turėtų rinktis mini golfą! Parke yra net devyni mini golfo takeliai su įvairiausiomis kliūtimis, kad žaidimas nepasirodytų per lengvas kai šiek tiek pasitreniruosite ir įgusite. Juk žaisti, kai yra sekamas rezultatas ir bandoma gerinti įgūdžius, kur kas smagiau.

Nesibaiminkite, kad mini golfas netiks Jūsų vaikams. Turime labai daug skirtingų lazdų, tad kiekvienam galime pasiūlyti tokį žaidimo priemonių komplektą, koks jam labiausiai tinka. Visgi, jeigu tėveliai labai nori pažeisti mini golfą, tačiau vaikučiams ši pramoga neatrodo labai smagi – netoli esant vaikų žaidimų aikštelė yra puikus pasirinkimas mažiesiems. Mūsų parke kiekvienas ras sau tokią pramogą, kokia jam labiausiai tinka ir patinka. Juk svarbiausia – geros emocijos!

  • Skirtingos lazdos pritaikytos skirtingiems klientams.
  • Nereikia jokių specifinių gebėjimų.
  • Nereikia išmanyti sudėtingų žaidimo taisyklių.
  • Puikus pasirinkimas skirtingo amžiaus bei fizinio pajėgumo asmenims.
  • Suteikiamos visos reikalingos priemonės žaidimui.
  • Mini golfas yra įtrauktas į bilieto kainą.

Vienu metu mėgautis mini golfo pramogomis gali ne viena komanda, tad rungtyniavimas šiam žaidimui suteiks malonių pojūčių prieskonį. Svarbiausia, kad šiam žaidimui nereikia jokio fizinio pasirinkimo, o įgūdžiai atsiranda kartu su praktika. Svarbiausia – susikaupimas ir detalumas, kadangi kartais pasiekti puikų rezultatą pavyksta pasirinkus geriausią, apgalvotą bei išlauktą strategiją. Na, kiekvienas gali surasti jam tinkamiausią golfo žaidimo būdą, tad išbandykite! Tai pramoga, kuri nepalieka abejingų!

Labirintų parkas – naujų įgūdžių lavinimui![/vc_column_text]

Aplankykite mūsų parką[/vc_column][/vc_row]