Esate tikras šaškių arba šachmatų meistras? Laikote save labai puikiu žaidėju ir žinote, kad galite nugalėti visus, kurie tik Jums mes iššūkį? Tokiu atveju mes siūlome Jums tai įrodyti! Didieji šachmatai ir šaškės – įdomus žaidimas, galimybė įrodyti, kad esate puikus šio žaidimo asas. Skelbiame Jums iššūkį! Laimėkite partiją ir drąsiai vadinkite save puikiu šachmatų arba šaškių žaidėju!

Tiesa, mūsų žaidimas – ypatingas, kadangi norint laimėti reikia ne tik kurti sudėtingas ir kelias į priekį numatančias strategijas, tačiau ir fizinių jėgų, kadangi figūros – didelės. Žinoma, tai žaidimui suteikia dar daugiau įmantrumo ir padidina norą laimėti. Nors ir svarbiausia dalyvauti, tačiau pergalė visada labai saldi.

  • Šaškės gali būti ir puiki trumpo poilsio vieta. Jeigu labirintai jus nuvargino ir norite šiek tiek atsipūsti – prisėskite ant šaškių. Juk gyvenime taip tikrai dar neteko, tad kodėl gi ne?
  • Tai puiki pramoga didelei žmonių grupei, kuri įtrauks visus. Jeigu norite išbandyti savo jėgas su kitais lankytojais – drąsiai kvieskite juos į žaidimą. Juk Labirintų parkas – vieta, kur visi yra draugai!
  • Jeigu jau seniai norėjote išmokti žaisti šachmatais, tačiau nedrįsote – tai geriausiais laikas. Kai figūros tokios didelės – įsijausti į strateginį žaidimą bus kur kas paprasčiau. O per praktiką visada paprasčiau ateina ir teorija.
  • Didieji šachmatai ir šaškės visada labai domina vaikučius, kurie nori savo rankomis paliesti kiekvieną figūros vingį.

Nors žaidimai su šiomis įspūdingo dydžio figūromis tikrai labai įdomi patirtis, visgi, daugelis nedrįsta jų judinti nuo laukelių ir renkasi fotografavimo galimybę. Jeigu norite savo kataloge turėti ypatingų nuotraukų, kurios ne tik sukurs įspūdžio efektą, tačiau ir primins jums labai smagią dieną – tokiu atveju būtinai nusifotografuokite! Drąsiai judinkite figūras, tegul tai tampa nuostabia fotosesija. Šeimos karalius rankose tegul laiko karaliaus figūrą, o šeimos karalienė – damos. Nuostabios nuotraukos liks kaip jaukus atsiminimas, kurį galėsite įsirėminti ant sienos.

Labirintų parkas – akimirkų įamžinimui!

Aplankykite mūsų parką