Turbūt jau pastebėjote, kad mūsų parke dominuoja ne tik puiki nuotaika, tačiau ir dėmesys gamtai. Norime, kad žmonės kuo daigiau laiko praleistų gryname ore ir tai jiems suteiktų kuo daugiau nuoširdžių emocijų. Dar vienas objektas, kurį privalote aplankyti – Žaliųjų skulptūrų parkas. Tai vieta, kurioje galite ramiai pasivaikščioti, pasidaryti pikniką ir praleisti tiek laiko, tiek tik norite. 

Mūsų parką kuria profesionalūs apželdintojai, menininkai ir floristai, kurie subūrę jėgas kartu stengiasi naujam gyvenimui prikelti augalus. Kiekviena skulptūra turi idėją, kuri perteikia tam tikrą mintį ir tuo pačiu simbolizuoja mūsų filosofiją, palinkėjimus bei malonias emocijas, kurias gausite apsilankę parkelyje. Nepamirškite, kad galima fotografuotis ir kuo daugiau – tuo geriau. Įsiamžinkite prie meškinų poros, kurie atskleidžia didybę, eleganciją bei gamtos dvelksmą, kurį norime kuo labiau išpuoselėti savo parke. Į kadrą papulti nori ir paukščiai, kurie perteikia laisvės, elegancijos bei išskirtinumo įspūdį. Galiausiai, mūsų menininkai kuria ne tik gyvūnus, tačiau ir neįprastas figūras, kaip kad rankos mostas arba daiktas leisiantis jums į jį pasižiūrėti visiškai kitu kampu. Kiekviena skulptūra – unikali, tad jeigu turite idėjų, kurios turėtų būti įgyvendintos – drąsiai mums jas išsakykite ir galbūt jos papuoš mūsų parką, kuriame norai virsta realybe.

Sakoma, kad atėjus į skulptūrų parką reikia sugalvoti norą ir mintyse jį ištarti. Sugalvotas noras virs realybe, kadangi magiška gamtos aplinka sudvasina idėjas ir taip jos materializuojasi. Taigi, šis nedidelis parkelis yra magiška vieta, kurioje siūlome ne tik pasigrožėti mūsų menininkų darbais, tačiau tuo pačiu ir apgalvoti savo svajones. Jos tikrai išsipildys!

  • Prašome figūrų rankomis neliesti.
  • Fotografuoti galite kiek tik norite.
  • Pasitieskite greta parkelio pleduką ir mėgaukitės parku kiek tik pageidaujate.
  • Žaliųjų skulptūrų parkas puikiai atrodo ne tik šiltomis dienomis, tačiau ir lyjant lietui. Jeigu apsilankysite pas mus ne pačiu geriausiu oru – neskubėkite praeiti pro parką. Nuo lapelių krentantys lietas lašiukai reikalauja Jūsų dėmesio!

Labirintų parkas – arčiau gamtos!

Aplankykite mūsų parką