Jeigu Jus visada domino statybų sfera, tačiau neturėjote galimybių išbandyti, koks būtumėte statybininkas – tokiu atveju mini ekskavatorius yra puikus pasirinkimas leisiantis Jums išbandyti techniką, kuri reikalauja specialių gebėjimų. Nors pati technika yra gana nedidelė, tačiau puikiai tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems. Pastebima, kad tėveliai nori išbandyti net labiau nei vaikučiai, tad jeigu domina – prašom!

Mini ekskavatorius yra mokama pramoga, tai vienas iš keleto parke esančių monetinių atrakcionų. Žaidimo laikas normuojamas, tačiau dažniausiai, jeigu nėra eilės, leidžiame pasimėgauti ilgiau nei priklauso. Kaskite smėlį ir pilkite jį greta, taip bandydami pastatyti aukštas kopas. Visa statyboms skirta vieta – Jūsų vieno, tad drąsiai išbandykite skirtingas galimybes, pažaiskite su technika ir galbūt atrasite savyje naują specialistą! Įrangą valyti yra labai paprasta, tad net ir vaikai nuo 3 metų amžiaus puikiai supranta kaip reikia atlikti judesius, kad ekskavatorius dirbtų. Tiesa, jeigu vaikučiui sekasi sunkiai – greta esantys tėveliai visada gali padėti, paaiškinti, o vėliau suteikti galimybę savarankiškai pačiam bandyti dirbti šį darbą. Kol vaikas bando atlikti sudėtingus darbus, tėveliai turi nepamiršti fotografuoti, kadangi tai gali būti patys pirmi įrodymai, kodėl vaikas pasirinko tokią profesiją, kokią pasirinks užaugęs.

Mini ekskavatorius įkurtas puikioje vietoje. Aplink – gamta, tad net ir ilgai besitęsiantis vaiko žaidimas nesukels tėveliams jokių problemų. Juk būti gamtoje yra taip gera. Netoli yra kitos pramogas, tad jeigu čia atvyko didelė šeima arba visa klasė – kiekvienas ras tokią pramogą, kokia jam labiausiai tinka. Jeigu išalkote – netoli rasite kavinukę, kur galima įsigyti skanių užkandžių. Juk po sunkių statybos darbų dažniausiai taip norisi užkasti, tad skanaus!

Labirintų parkas – puiki vieta išbandyti tokias pramogas, kurių nerasite niekur kitur. Kai yra galimybės – jomis pasinaudoti paprasčiausiai būtina!

Labirintų parkas – kiekvienam ištroškusiam naujų potyrių!

Aplankykite mūsų parką