Karuselė – viena nuostabiausių pramogų, kurią, jeigu tik yra galimybė, labai mielai išbando visi vaikučiai. Vaikučiai nuo 3 iki 8 metų amžiaus, tikrai mėgausis besisukančioje karuselėje, kuri leis skrieti vėjyje ir tuo pačiu pasinerti į žaismingas akimirkas. Nors subalansuota vaikučiams, tačiau tėveliai dažniausiai irgi labai patenkinti, kadangi nėra nieko gražiau, kaip matyti laimingą vaiką.

Vaikiška karuselė padaryta sūpynių pagrindu, tad judėjimo metu sėdynė su visu vaikučiu šiek tiek pasisuka į šoną ir taip suteikia dar daugiau malonumo. Išlaikomas vienodas supimosi intensyvumas, kad nebūtų didelių pokyčių ir vaikas neišsigąstų. Visgi, būkite ramūs. Jeigu supimosi metu vaikas persigalvos – tikrai sustabdysime ir leisime jam išlipti, o kitiems paskui pratęsime pramogą. Mums labai svarbu, kad kiekvienas mažasis liktų patenkintas Labirintų parko pramogomis.

Vaikiška karuselė yra visiškai saugi, pritaikyta skirtingo sudėjimo vaikams. Kadangi laikytis yra už kur – vaikučiai gali būti ramūs ir dažniausiai jų šypsenos išduoda, kad sūpynės jiems labai patinka. Jeigu vaikui įprasto sukimosi per mažai – galima šiek tiek pajudėti į šalis ir taip patirti daugiau potyrių. Viso supimosi metu jus prižiūrės specialistas, kuris reguliuos supimosi greitį ir vertins, kad visi vaikučiai būtų patenkinti pramoga.

  • Vaikiška karuselė skirta vaikams iki 8 metų amžiaus, tačiau išimtinais atvejais prižiūrėtojas gali rekomenduoti vaikui nesinaudoti paslauga.
  • Tai – visiškai saugi pramoga, tačiau prašome tėvelių palaukti greta karuselės, kol vaikai baigs suptis.
  • Vienas supimasis užtrunka 4 minutes.
  • Nepamirškite supimosi metu įamžinti vaikučio nuotraukų. Vėliau tai bus labai puikus prisiminimas leisiantis keliauti akimirkomis. Juk prigautos nuotraukos yra tokios iškalbingos.

Labirintų parke būtina išbandyti visas pramogas, kadangi kiekviena jų – unikali! Kuo daugiau nuotykių – tuo geresni atsiminimai.

Labirintų parkas – nuoširdžioms šypsenoms![/vc_column_text]

Aplankykite mūsų parką[/vc_column][/vc_row]