Didysis Jenga – strateginis, psichologinis bei fizinius įgūdžius lavinantis žaidimas, kurį sukūrė Leslie Scott. Turbūt ne kartą teko mėgautis šiuo žaidimu, kuris  dažno vakarėlio metu yra nepamainoma smagaus laiko praleidimo priemonė. Apskritai Jenga yra toks paprastas, tačiau toks įtraukiantis žaidimas, kad dažniausiai pradėjus nesinori baigti. O jeigu dar pralaimėtojas turi padaryti kokią nors užduotį, atlikti kokią nors baudą arba duoti fantą (kokį nors daiktą, kurį turės išsipirkti užduotimis) – žaidimas tampa dar įdomesnis!

Tiesa, norėdami Jengos žaidimą padaryti kur kas įspūdingesniu – padidinome jį net kelis šimtus kartų! Tikrai taip! Mūsų janga – tokia pat didelė kaip ir jūs, tad norint ištraukti kaladėles reikia dar daugiau įgūdžių, dar daugiau fizinių gebėjimų, tinkamiausios strategijos bei įsitraukimo. Žaiskite kartu su artimaisiais ir į žaidimą pakvieskite visus parko lankytojus!

Taisyklės labai paprastos. Paeiliui kiekvienas žaidėjas iš bokšto turi išimti kaladėlę, kad visa kaladė nesugriūtų. Išimta kaladėlė turi būti dedama ant bokšto viršaus, taip „auginant“ bokštą vis didesniu. Pralaimi tas, kuris sugriauna bokštą. Nors… kai žaidimas toks įdomus – laimėtojai čia yra visi!

  • Žaidimų aikštelėje yra ne vienas kaladėlių bokštas, tad tikrai visi norintys galės išbandyti šią smagią ir puikias emocijas sukeliančią pramogą.
  • Didysis Jenga taip pat puiki vieta fotosesijoms. Jeigu norite pasirodyti, kad lankėtės milžinų šalyje – tokiu atveju įamžinkite savo puikias emocijas prie šių kaladėlių. Greta už jūsų antrame fone bus šaškės, dar toliau –  šachmatai!
  • Žaidimas pagamintas iš medžio, tad labai malonus odai. Net ir karštomis dienomis nebus per daug įkaitęs, nesunkiai ištrauksite ir užkelsite ant viršaus. Kuo aukštesnis bokštas – tuo didesni pasiekimai. Atstatykite tokį, kuris Jums yra virš galvos!
  • Žaidimas puikiai tinkantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaiskite nemokamai ir tiek laiko, kiek tik norite. Tegul žaidžia ir vaikai, ir močiutės. Į žaidimą įtraukite net ir augintinį, jeigu atvykote su juo! Juk būti kartu yra taip gera.

Labirintų parkas – nuoširdžioms šypsenoms!

Aplankykite mūsų parką