Ar teko filmuose matyti didelius kukurūzų labirintus, kurie įleidžia lankytojus su saulėtekiu, o iš jų išeiti pavyksta tik saulėlydį? Sudomino, tačiau galvojate, kad Lietuvoje tokių pramogų tikrai rasti nepavyks? Nenusiminkite, kadangi Anykščių Labirintų parkas nuo šiol siūlo galimybę išbandyti net kelis labirintus, kurie leis pasinerti į magišką gamtos pasaulį bei pasitelkus visus savo įgūdžius ieškoti išėjimo.

Didysis labirintas – tai puiki vieta tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Unikalus labirintus parkas yra vienintelis ne tik Lietuvoje, tačiau ir visose Baltijos šalyse, tad jeigu išsiilgote nuotykių bei gerų emocijų – išdrįskite išbandyti labirintą! Ilgas ir sudėtingas labirintas pareikalaus iš Jūsų susikaupimo ir drąsos, kadangi patekus – neliks nieko kito, kaip tik ieškoti išėjimo. Būtent toks ir yra šio labirinto tikslas – nepasiklysti ir surasti išėjimą. O gal kartu su savimi pasiimkite augintinį, kad jis padėtų įveikti labirintą ir netektų laukti pagalbos?

  • Šeimos čia atvyksta paminėti vaikų gimtadienių, kadangi labirintas patinka ir vaikučiams, ir tėveliams, ir seneliams. Savo trasa jis universaliai pritaikytas skirtingo fizinio pajėgumo lankytojams.
  • Užsukti galite kartu su savo augintiniu, kuris taip pat mielai kartu su Jumis bandys įveikti trasą. Pramogaukite su visa savo šeima!
  • Didysis labirintas unikalus tuo, kad jame smagu pramogauti tiek geru oru, tiek vėsesniu, tiek lyjant. Net ir prastas oras suteikia savotiškos pramogos, kadangi tuomet labirintas pasidaro dar sudėtingesnis ir norint jį įveikti reikia įdėti dar daugiau pastangų.
  • Labirintas – tai ne tik puiki pramoga, tuo pačiu tai ir patraukli galimybė praleisti kuo daugiau laiko gamtoje. Jeigu norite pabūti tarp augalų, tačiau nerandate tam laiko – patekus į labirintą neliks nieko kito, kaip tik mėgautis gamtos malonumais iki kol rasite išėjimą.
  • Labirinto takeliai yra prižiūrimi, tad puikiai tinka važiuojant dviračiu arba neįgaliojo vežimėliu. Subalansuoti visiems, kurie nori patirti kuo daugiau nepamirštamų nuotykių.

Didysis labirintas – nuotykis, kuriam pasiryžta drąsiausi! Išbandyti bent kartą – būtina, o pabandžius norėsis kartoti ir kartoti, kad pavyktų „sumušti“ išėjimo iš labirinto rekordą!

Labirintų parkas – norintiems atsipūsti!