LAIKINAI UŽDARYTAS

Didysis labirintas – tai Labirintų parko pasididžiavimas ir sudėtingiausias parko labirintas. Norint jį įveikti teks atlikti net keletą užduočių. Visų pirma Jums teks surasti kelią vedantį į apžvalgos aikštelę medyje. Radus aikštelę būtinai užlipkite pasigrožėti atsiveriančiu vaizdu – jis nepakartojamas! Iš čia galėsite pasigrožėti labirintų paveikslu, kuris tobulai tinka išskirtinės asmenukės fonui! Pasimėgavus labirintų parko vaizdu iš apžvalgos aikštelės pats laikas susikaupti ir imtis išėjimo paieškų. Tam teks įveikti dar pusę labirinto. Tad, pirmyn!

Didysis labirintas – kaip ir kiti parko labirintai yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Labirinto iš karklų supintos aukštos, žaliuojančios sienos Jūsų išėjimo paieškas pavers lyg klaidžiojimą džiunglėmis. Nors labirintas ir primena džiungles, tačiau čia nerasite nei vieno džiunglių gyvūno, tad galite būti ramūs, kad klaidžiojant iš už kampo tikrai neiššoks tigras ar pantera.

Beje, nepamirškite pasiimti savo augintinių – gal su jų pagalba pavyks šį labirintą įveikti nepasiklystant ir greičiau?

  • Labirintas patinka ir vaikučiams, ir tėveliams, ir seneliams. Savo trasa jis universaliai pritaikytas skirtingo fizinio pajėgumo lankytojams.
  • Užsukti galite kartu su savo augintiniu, kuris taip pat mielai kartu su Jumis bandys įveikti trasą. Pramogaukite su visa savo šeima!
  • Didysis labirintas unikalus tuo, kad jame smagu pramogauti tiek geru oru, tiek vėsesniu, tiek lyjant. 
  • Labirintas – tai ne tik puiki pramoga, tuo pačiu tai ir patraukli galimybė praleisti kuo daugiau laiko gamtoje. Jeigu norite pabūti tarp augalų, tačiau nerandate tam laiko – patekus į labirintą neliks nieko kito, kaip tik mėgautis gamtos malonumais iki kol rasite išėjimą.
  • Labirinto takeliai yra prižiūrimi, tad puikiai tinka važiuojant neįgaliojo vežimėliu. 

Didysis labirintas – nuotykis, kuriam pasiryžta drąsiausi! Išbandyti bent kartą – būtina, o pabandžius norėsis kartoti ir kartoti, kad pavyktų „sumušti“ išėjimo iš labirinto rekordą!

Labirintų parkas – norintiems atsipūsti!