Nuolatos diskutuojate su savo vyru, mama, draugu, pusbroliu arba močiute, kuris yra greitesnis? Niekaip nepavyksta įrodyti tiesos, tačiau esate tikras, kad lenktynėse būtumėte kur kas aktyvesnis? Tokiu atveju Lenktynių labirintas yra geriausias būdas išsiaiškinti, kurio tiesa. Žinoma, reikia nepamiršti, kad Lenktynių labirintas sukurtas taip, kad jame laimi ne tik greitesnis, tačiau ir gudresnis.

Lenktynėms skirtas labirintas yra puikus pasirinkimas. Teks įdėti ne tik fizinių pastangų, kadangi norint laimėti reikia skubėti, tačiau ir apgalvoti galimus žingsnelius bei įvertinti strategiją, kuri padės pirmam pasiekti labirinto išėjimą. Palenktyniaukite su draugais, mamomis, tėčiais bei močiutėmis! Kas pirmesnis – tas gudresnis! O jeigu į pagalbą dar pasikviesite savo augintinį – pramoga bus smagesnė. Įveikus lenktynių labirintą kartokite trasą dar kartą! Galbūt antras kartas nemeluos ir pabaiga bus kitokia?

Lenktynių labirintas – nuotykiai, kurie Jūsų laukia!

  • Šis labirintas dažnai pasirenkamas norint smagiai paminėti gimimo dieną. Mažieji kartu su tėveliais pasiskirsto komandomis ir skuba vardan konkretaus prizo. O ką darys pralaimėję? Gal 10 atsispaudimų? O gal liks skolingas picą? Puikiai tiks ir indų išplovimas. Svarbiausia – stimulas skubėti ir laimėti! Tiesa, nepamirškite, kad svarbiausia yra dalyvauti.
  • Lenktynių labirintas leis prasimankštinti. Tai puiki vieta pasiilgusiems fizinio aktyvumo, kadangi svarbiausia ne tik rasti išėjimą, tačiau padaryti tai kuo greičiau. Jeigu jau seniai bėgiojote gamtoje – labirintas laukia Jūsų! Kvapai ir gamtos energija suteiks jums jėgų.
  • Lenktynių labirintas reikalauja greičio, tad rekomenduojama dėvėti patogią avalynę su kuria įveiksite užduotį gretai. Kuo patogesnė avalynė – tuo išėjimo ieškojimo procesas bus malonesnis ir įgyvendinamas greičiau.

Lenktynės smagios tada, kai finišuoja draugystė! Lenktynių labirintas leis ne tik išmėginti savo fizinius gebėjimus, tačiau ir smagiai praleisti laiką su šeima arba draugais. Jeigu pasiilgote buvimo gamtoje, nuotykių ir norite išbandyti ką nors naujo – tokiu atveju apsilankykite pas mus.

Labirintų parkas – mėgstantiems išdrįsti!

Aplankykite mūsų parką