Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai Labirintų parke

Jei ieškote vietos, kur vaikų gimtadieniai būtų kupini nuotykių, smagių pramogų ir Jūsų vaikams paliktų nepaprastai smagius prisiminimus – tuomet Labirintų parkas yra puikiausias pasirinkimas!  Jums nereikės laužyti galvos, galvojant kuo reiks užimti svečius, kad jie nenuobodžiautų. Čia Jūsų laukia daugybė neribotų pramogų, įvairiausių atrakcionų, tyras oras ir gamtos apsuptis, erdvės komandiniams žaidimams bei įvairiausi labirintai. Dauguma parko pramogų yra tinkami mėgautis tiek vaikams tiek suaugusiems, todėl galite būti ramūs, kad parke švenčiami vaikų gimtadieniai pripildys smagių patirčių ne tik vaikučius, bet ir labai patiks aktyvų laisvalaikį mėgstantiems tėveliams ir mamytėms.

Jūsų patogumui, patogioje parko vietoje, šalia vaikų žaidimų aikštelės yra įrengta nemokama pikniko zona su stalais ir suoleliais. Ją rekomenduojame prieš atvykstant iš anksto rezervuoti. O jei norite privačios erdvės – tuomet trisdešimties vietų uždara  Gimtadienių palapinė* yra kaip tik Jums! Palapinę galite pasipuošti įvairiausiomis Jūsų mėgstamomis dekoracijomis, kad Jūsų šventė įgautų dar daugiau puošnumo ir atspindėtų Jūsų pasirinktą gimtadienio temą.

Šventės maitinimu galite pasirūpinti patys, arba maistą užsisakyti iš Labirintų parke veikiančios kavinės. Kavinėje rasite įvairiausių užkandžių, karštų patiekalų, desertų ir įvairiausių gėrimų. Jei vis dėlto nusprendėte gimtadienio metu vaišintis savo atsineštomis vaišėmis – pas mus nemokamai galite gauti šašlykinę bei malkas, tik iš anksto informuokite mus apie poreikį ir Jums beliks pasirūpinti kepsniais bei grotelėmis 😉

Švenčiant gimtadienį Labirintų parke Jūsų laukia:

  • Pramogų ir atrakcionų parkas po atviru dangumi;
  • Šalia esanti vaikų žaidimų aikštelė;
  • Neribotos visos dienos pramogos ir atrakcionai;
  • Nemokama pikniko zona (Nepamirškite jos rezervuoti!)
  • Nemokama šašlykinė ir malkos;
  • 30 vietų uždara palapinė*;

*Svarbu! Gimtadienio palapinei privaloma išankstinė rezervacija. Palapinės kaina nėra įskaičiuota į bilieto kainą.

 

 

Labirintų parkas – pramogų ir atrakcionų parkas, kuriame vyksta smagiausios šventės!