Labirintų parko Baras

Labirintų parkas, baras AnykščiuoseAktyviai pramogaujant Labirintų parke, tikrai norėsite atsigaivinti ir ir numalšinti troškulį. Tokiu atveju kviečiame Jus atsigaivinti į savitarnos kavinėje esantį barą, kur įvairiausių skanių gėrimų ras ir mama, ir vaikai, ir seneliai! Baras savo meniu reguliariai atnaujina, tad būtinai užsukite susipažinti su pasiūlymais ir išbandyti įvairių skonių gaivinančių gėrimų, kokteilių ar kavos.

Baras garsėja vietoje gaminama autentiška namine gira. Šiuo gėrimui gali mėgautis tiek vaikai tiek suaugusieji, kurie mėgsta išbandyti ir atrasti naujus skonius. Bare taip pat galite rasti įvairiausių gazuotų ir negazuotų populiariųjų gaiviųjų gėrimų, taip pat didelį pasirinkimą įvairiausių skonių sulčių, kurios ne tik atgaivins, tačiau ir papildys Jūsų kūną naudingų vitaminų doze.

Koks baras be įvairiausių kavos gėrimų pasirinkimo. Čia galite mėgautis esspreso, Latte, Americano, Cappuccino, juoda kava ar kava su pienu. Jei esate pagal individualius poreikius pagamintos kavos gėrimų mėgėjas – turime ką pasiūlyti ir Jums! Mūsų personalas pagamins Jūsų mėgstamiausią gėrimą pagal Jūsų receptą – tik nesikuklinkite ir sakykite kokia kava Jums yra pati skaniausia! Arbatos mėgėjams – platus arbatos pasirinkimas, nuo įvairiausių skonių plikomos arbatos, iki daugybės rūšių arbatos maišeliuose. Pagal poreikį galime pasiūlyti arbatos su citrina, kurią pasisaldinti galite ruduoju arba baltuoju cukrumi, arba medumi.

Koks baras be įvairiausių skonių kokteilių! Čia savo mėgstamiausiais kokteiliais gali mėgautis tiek mažieji parko lankytojai tiek suaugusieji. Jei Jūsų favoritų nerasite Baro meniu – teiraukitės už baro dirbančio personalo, jis mielai patars kokį gėrimą pagal Jūsų poreikius galite išbandyti ir tikrai nenusivilti nei skoniu nei kokybe.  Ir galiausiai – įvairiausi ledų desertai ir šerbetai skirti labiausiai skubantiems grįžti į pramogų parką. Su šiais gaivinančiais desertais galite tiesiog išsirinkti Jūsų mėgstamiausią skonį ir lėkti atgal į pramogų kupiną parką.

Labirintų parko baras laukia ne tik Labirintų parko lankytojų, bet ir tų kurie tiesiog ieško malonios vietos, kur galėtų užmiestyje pasimėgauti mėgstamais gėrimais. Užsukite!

Baras dirba Labirintų parko darbo laiku.