Grupėms

Nuolaidos grupėms

Bičiuliai, kuo Jūsų daugiau – tuo Labirintų parke linksmiau! Todėl vaikų grupėms nuo 10 asmenų taikome išskirtines nuolaidas ir visai nesvarbu ar Jūs atvykote su darželio grupe ar mokinių ekskursija. Jūsų laukia įvairūs labirintai, atrakcionai, lauko žaidimai ir dar daugybė kitų pramogų. Todėl čia linksmai praleisti laiką galės net patys išrankiausi mūsų parko lankytojai! Visos* pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą, tad tik įžengus Jūsų laukia neribotos pramogos ir begalybė nuotykių.

Daugybė erdvės komandiniams žaidimams, net 8 skirtingi labirintai, kuriuos norint įveikti teks atlikti įvairiausias užduotis – tai tik keletas pramogų kurias galite rasti Labirintų parke. Karuselės, atrakcionai, traukinukai, batutai ir šokinėjimo pagalvė, vandens mūšio valtelės, šaudykla, kreivų veidrodžių kambarys, krepšinio aikštelė, ir net dvi padangų nusileidimo trasos. Ar užteks jėgų viską išbadyti?

Norėdami atsipūsti nuo aktyvių pramogų pasivaikščiokite po Žaliųjų skulptūrų parką, nusifotografuokite su milžinu Pinokiu ar tiesiog pasigrožėkite iš apžvalgos aikštelės medyje atsiveriančiais vaizdais.

Nors Labirintų parke veikia Picerija ir užkandinė, kur Jūsų laukia įvairiausi patiekalai bei užkandžiais, galite atvykti ir su savo užkandžiais. Jūsų patogumui yra nemokama iškylų zona. Čia įrengti stalai ir suoliukai, pritaikyti didesnėms lankytojų grupėms. Jūsų patogumui rekomenduojame iš anksto mus informuoti apie atvykimą ir iškylų zoną rezervuoti. O jei Jums labiau patinka prisėsti ant žolės patiesto pledo – irgi ne bėda! Parke yra daugybė vietos kur galite ramiai poilsiauti ir mėgautis užkandžiais.

Atvykus su moksleivių grupe nuo 10 asmenų vieno bilieto kaina yra TIK

1100 Eur

Į kainą įskaičiuotos visos pramogos, esančios Labirintų parke.*

*Monetiniai atrakcionai ir monetiniai žaidimų aparatai į bilieto kainą nėra įskaičiuoti.

Atvykus su grupe, bilietas į Tokį Kitokį miestelį kainuoja 5,00 Eur/asm (įprasta kaina – 7,00 Eur/asm).  Norėdami į Labirintų parką atvykti su moksleivių grupe, susisiekite su mumis dėl rezervacijos. Laukiame jūsų Anykščiuose!