Edukacijos

Edukacija „Painusis Labirintų pasaulis“

Labirintų parkas Anykščiuose yra ne tik atrakcionų parkas, kupinas įvairiausių pramogų ir labirintų! Tiems, kam įdomu ne tik aktyviai leisti laiką pas mus, bet ir daugiau sužinoti apie labirintų rūšis bei susipažinti su jų istoriją – kviečiame į edukaciją „Painusis Labirintų pasaulis“.

Tai aktyvi edukacija tinkanti tiek mažiems tiek dideliems, kurios metu sužinosite pagrindines labirintų rūšis, koks yra pats garsiausias, o koks – pats seniausias pasaulio labirintas. Įgijus teorinių žinių laukia aktyvioji dalis – eisime išbandyti į Labirintų parke Anykščiuose esančių labirintų! Būsite suskirstyti į komandas ir turėsite kuo greičiau juos surasti ir įveikti. Rudenį, užduotys tampa dar sudėtingesnės, nes prie labirintų sąrašo prisijungia kanapių ir kukurūzų labirintai. Klaidžiodami po labirintus turėsite atlikti užduotis, kurios ugdys orientavimosi bei darbo komandoje įgūdžius. Po klajonių visi kartu pasidalinsime patirtimi ir įspūdžiais, kokius pojūčius patyrėte įveikiant kiekvieną labirintą. Edukacijos pabaigoje įteiksime pažymėjimus, kurie patvirtins, kad Jūs sėkmingai įveikėte visus parke esančius labirintus.

Po edukacijos galėsite neribotai mėgautis visomis parke esančiomis pramogomis 🙂

Edukacijos trukmė yra iki 1,5 val., grupės nuo 10 iki 50 asmenų, kaina asmeniui yra 12 Eur.*

Dėmesio! Spalio 1 d. – lapkričio 5 d. Kultūros paso edukacijos šiuo laikotarpiu nebus vykdomos.

Ši edukacija yra patvirtinta Kultūros paso**, todėl labai kviečiame 5-9 kl. moksleivius atvykti ir dalyvauti aktyvioje  edukacijoje „Painusis Labirintų pasaulis“! Norėdami pasinaudoti kultūros pasu registruokitės paspaudę nuorodą www.emokykla.lt 

** Kultūros paso edukacijos vykdomos nuo gegužės 15 d. iki spalio mėnesiais.