Batutas

Ši pramoga yra mylimiausia pačių mažiausių mūsų parko lankytojų! Net 80 kvadratinių metrų, spalvingas, milžiniškas ir ryškus batutas yra įskaičiuotas į bilieto kainą todėl juo gali mėgautis visi Labirintų pramogų parko lankytojai. Ši pramoga yra didžiausias mažųjų lankytojų džiaugsmas, nes yra pilna ryškiaspalvių minkštų kliūčių, bei čiuožyklų. Todėl čia mažieji padūkėliai turės veiklos ir užimtumo tikrai ilgam.

Batutas puikiai tinka ne tik vaikams, bet ir juos atlydėjusiems tėveliams. Kartu su mažaisiais bėgiokite, šokinėkite, čiuožkite, voliokitės ir mėgaukitės smagiu laiku su visa šeima! Gera žinia ta, kad čia niekas neribos Jūsų pramogavimo laiko. Galite mėgautis batutu tiek kiek tik širdis ir jėgos leis!

Batutas yra pastatytas labai patogioje lokacijoje. Šalia yra vaikų žaidimų aikštelė, pikniko zona ir privati šventinė pavėsinė. Tad jei atvykote švęsti gimtadienio su būriu vaikučių, o lydinčių asmenų yra ne daug – čia visi vaikai vienoje erdvėje tikrai ras ką veikti, o tėveliai mėgaudamiesi poilsiu galės matyti visus vaikučius, esančius tiek ant batuto, tiek vaikų žaidimų aikštelėje.

Kad ir kaip smagu mėgautis pramogomis, raginame nepamiršti ir atsargumo.

  • Ant batuto lipdami būtinai nusiaukite batus.
  • Būkite apsimovę kojines, nes kai kurios batuto vietos karštomis vasaros dienomis gali įkaisti
  • Neturėkite su savimi aštrių daiktų.
  • Mėgaudamiesi pramoga būkite atsargūs, nesistumdykite. Čiuoždami nuo čiuožyklų visų pirma įsitikinkite, kad čiuožyklų apačioje nėra žmonių.
  • Batute esančios čiuožyklos skirtos tik čiuožimui. Griežtai draudžiama nuo jų šokinėti.
  • Ant batuto negalima neštis maisto ir gėrimų.

Norime priminti, kad parko teritorijoje už vaikučių priežiūrą yra atsakingi tėveliai ar kiti pilnamečiai juos atlydėję asmenys.

Labirintų parkas – vaizduotę išlaisvinančios pramogos!

Aplankykite mūsų parką