Labirintų parkas – nuostabi vieta tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Kadangi pramogų pasirinkimas labai platus – kiekvienas ras tai, kas jį labiausiai domina. Ir kai mažieji pavargsta laukti, kol tėveliai žaidžia milžiniškais šachmatais – jie gali keliauti į žaidimų aikštelę, kurioje smagiai galima leisti laiką su kitais vaikais. Juk mūsų parko lankytojai –  viena bendruomenė, tad visi čia draugai.

Vaikų žaidimų aikštelė – puiki vieta ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir susirasti naujų draugų. Siūlome platų žaidimų kompleksą, tad kiekvienas norintis ras ką veikti. Žinoma, sūpynės visada yra pati smagiausia pramoga, kurias mėgsta tiek dar visai mažiukai, tiek jau paaugę vaikai. Jeigu vaikas nori pajusti vėją savo plaukuose – tokiu atveju sūpynės yra universaliausias pasirinkimas. 

Taip pat labai mėgstamos rateliu besisukančios sūpynės ant kurių galima sėdėti arba ant jo stovėti. Jos talpina net iki 7-ių vaikučių, tad tai puiki vieta susipažinti. Pagal poreikius galima reguliuoti greitį nuo labai lėto iki greitesnio. Geriausia, kai vaikučiai stabiliai sėdi ir laikosi, o tėveliai po truputį suka sūpynes. Mėgstantys karstykles būtinai turėtų išmėginti namelį-kliūčių ruožą, kuris skatina fizinę ištvermę. Juk reikia praeiti tinklines kopėčias, rankomis lipti į namelio viršų, o laipiojimus išbaigti čiuožynėmis. Ir svarbiausia… kartoti, kartoti ir kartoti, juk tai taip smagu! Žaidimų aikštelėje vaikų laukia ir transporto priemonės, kurios spyruokliuodamos sukuria judėjimo iliuziją, tad kol tėveliai užkandžiauja – vaikučiai pramogauja!

Vaikų žaidimų aikštelė yra visiškai saugi ir pritaikyta skirtingo amžiaus vaikučiui poreikiams. Tiesa, kad buvimas joje būtų visiškai saugus – prašome laikytis tam tikrų taisyklių.

  • Nepalikite vaikučių vienų. Jeigu jau atsisėdote kiek toliau – sekite juos bent jau akimis.
  • Prašome į žaidimų aikštelė kartu gyvūnėlių nesivesti. Jeigu jie parką lanko kartu su Jumis – tegul poilsiauja kiek toliau nuo visų vaikučių, kad jie neišsigąstų.
  • Paaiškinkite vaikučiui, kaip reikia elgtis žaidimų aikštelėje. Tegul jis draugiškai žaidžia su kitais.

Labirintų parkas – geriausiems atsiminimams!

Aplankykite mūsų parką