Manote, kad ateityje galėtumėte būti labai geras snaiperis arba snaiperė, tačiau neturite galimybių išbandyti savo praktinių įgūdžių? Tokiu atveju mūsų parke esanti Šaudykla – puikus pasirinkimas. Nors vaikams ši pramoga labai patinka, tačiau mažasis turi būti tokio ūgio, kad galėtų sėkmingai išlaikyti šautuvą ir tuo pačiu  matyti taikinį. Kiekvienam lankytojui duodama dešimt šūvių, kurie turėtų padėti išbandyti jo gebėjimus.

Šaudykloje į rankas duosime puikų dažasvydžio šautuvą, kuris skirtas šaudyti į specialius taikinius. Šaudykla – tai puiki vieta, kur galite išbandyti savo taiklumo įgūdžius ir tuo pačiu įvertinti kruopštumą. Svarbiausia – susikaupimas, o dažniausiai su praktika ateina ir labai puikūs rezultatai. Galbūt mūsų šaudykla taps impulsas pradėti daugiau domėtis dažasvydžio galimybėmis. Dabar – geriausias laikas, tad išbandyk!

  • Šaudykite tik į taikinius. Rekomenduojame su dažasvydžio ginklu per daug nesisukioti į šalis, kad negąsdintumėte aplink esančių žmonių. Juokaujame, tačiau juk nesinori netyčia iššauti ir išpurvinti lankytojus?
  • Jeigu pašaudyti nusprendė Jūsų vaikai – tokiu atveju rekomenduojame būtų greta jų. Jeigu reikia – šiek tiek padėkite, pakoreguokite šautuvo kryptį. Juk iš viršaus viskas kur kas geriau matosi, o papildomi patarimai – naudingi.
  • Jeigu norite pataikyti į dešimtuką – tokiu atveju kuo labiau susikaupkite ir įtempkite žvilgsnį. Kuo daugiau susikaupimo. Kuo daugiau detalumo – tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti.
  • Šaudykla yra labai puikus pasirinkimas skirtingo amžiaus asmenims, tad čia savo gimimo dieną gali paminėti ir 10-tą gimtadienį švenčiantis vaikas, ir 70-metį sutinkantis senelis.

Jeigu norite Labirintų parke patirti kuo daugiau nuotykių, kuo daugiau neatrastų potyrių – tokiu atveju apsilankyti šaudykloje yra būtina. 10 šūvių ir visas laikas – Jūsų. Pasinerkite į pramogas ir atraskite savyje naujus talentus. Šaudykla yra įskaičiuota į bilieto kainą.

Labirintų parkas – drąsiems sprendimams![/vc_column_text]

Aplankykite mūsų parką[/vc_column][/vc_row]