Mūsų parke yra ne viena vieta, kurioje galite pasijusti tikru nykštuku: šachmatai ir šaškės, taip pat jenga žaidimas, kuris lavina ne tik strateginius, tačiau ir fizinius įgūdžius. Štai milžino stalas yra dar viena vieta, kuri net ir aukščiausius paverčia visai mažiukais. Kodėl? Kadangi šis stalas – parko gyventojo milžino Pinokio!

Milžino stalas taip pat turi ir dvi dideles, jam skirtas kėdes, tad nuotraukos ant jų bus dar įspūdingesnės. Taip sukursite iliuziją,  kad pietaujate prie milžino stalo ir nuotraukos tikrai atrodys puikiai. Antrame fone – kiti nuostabūs mūsų parko akcentai, tad fotografijoje matomas rezultatas tikrai bus estetiškas ir net ir praėjus daugeliui metų vis dar skleis nuostabius atsiminimus.

Užlipimui padarėme patogias kopetėles, kuris sujungia stalą ir kėdes. Tačiau jeigu norite patirti daugiau nuotykių – tokiu atveju lipkite ne kopetėlėmis, tačiau pačiais baldais! Taip, tai gali būti sudėtinga, tačiau tikrai labai įdomu. Juk ne kasdien tenka karstytis labai dideliais baldais. Kada gi gausite dar tokią progą išbandyti, jeigu ne mūsų parke! Lipkite drąsiai, o užlipę nepamirškite ir papietauti, juk tai valgymui skirta vieta.

    • Fotosesijos dar ilgus metus primins nuostabiai čia praleistas akimirkas.
    • Būtinai laikykitės visų saugumo reikalavimų. Būkite atsakingas, saugokite save ir kitus.
    • Milžino stalas yra neapmokestinamas ir būti čia galite tiek laiko, kiek norite. Žinoma, jeigu už Jūsų buriuojasi eilutė – leiskite ir jiems išbandyti šią pramogą.

Milžino stalas – puiki vieta visai šeimai. Tačiau prižiūrėkite vaikučius ir gyvūnus, kad jie elgtųsi saugiai būdami tiek ant stalo, tiek ant kėdžių.

Labirintų parkas – šiltiems atsiminimams!

Aplankykite mūsų parką