Įdomu sužinoti, kaip atrodytumėte, jeigu svertumėte +50 kg? O gal labiau domina išvaizda paaugus dar bent vieną metrą? Tokiu atveju kreivų veidrodžių kambarys yra geriausias pasirinkimas. Tai vieta, kurioje nesunkiai atrasite  stebuklus. Kiekviename veidrodyje Jūsų atvaizdas – stebuklingas, vis kitoks ir vis unikalesnis. Kreivų veidrodžių kambarys – unikali vieta, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems! Tegul močiutė griebia ranką anūkui ir užsuka čia mėgautis neatrastu veidrodžių pasauliu.

Kreivų veidrodžių kambarys – iliuzijas kurianti vieta, kur jūsų atvaizdas įgauna vairiausias formas!

  • Labai prašome rankomis veidrodžių neliesti, kadangi pirštukais galite ištepti jų paviršių. Nors veidrodžius valome labai dažnai, visgi, norėtųsi, kad kiekvienas atėjęs lankytojas galėtų mėgautis neįprastu savo reginiu be papildomų pagrąžinimų.
  • Šis iliuzijas sukuriantis kambarys yra labai puiki vieta fotografijoms. Sutinkate? Tokiu atveju drąsiai imkite fotoaparatus arba telefonus į rankas ir keisdami pozas žavėkitės savo atvaizdais. O kaip atrodo gražiausiai? Gal, visgi, papildomas metras prie esamo ūgio Jums visai tiktų?
  • Veidrodžių šalyje prašome lankytis vaikučius, kurie yra vyresni nei 3 metų amžiaus. Mažiesiems šis magijos pasaulis per daug neįprastas, tad prašome paisyti šios taisyklės.
  • Apsilankę kambaryje galite būti tiek laiko, kiek tik norite. Ši iliuzija sukelia tiek jaunų, tiek vyresnių susidomėjimą, tad leiskite sau mėgautis naujais potyriais, kuriuos leis patirti regą apgaunanti iliuzija.

Vienas žmogus beveik tuo pačiu metu gali būti lieknas it smilga, susiraitęs kaip spiralė ir platus kaip kubilas. Viskas – viename kambaryje! Kreivų veidrodžių kambarys laukia Jūsų, tad atvykite pasižiūrėti į save! Pasipriešink gravitacijos dėsniams ir leisk savo keliams “iššokti” į šoną, jeigu tik jie to nori!

Labirintų parkas – naujo „aš“ paieškos![/vc_column_text]

Aplankykite mūsų parką[/vc_column][/vc_row]