Sakoma, kad lietuviai – krepšininkai ir kiekviename iš mūsų auga mažasis sportininkas. Jeigu su tuo sutinkate, kadangi jūsų vaikas tikrai labai mielai laiką leidžia krepšinio aikštelėje – tokiu atveju jis gali jaustis ramiai, kadangi ir čia galės sau leisti nepamiršti šio puikaus sporto, kuris skatina ne tik varžytis, tačiau ir gauti daug nuostabių emocijų.

Mūsų parke rasite krepšinio aikštelę bei kamuolius, kurie leis smagiai leisti laiką. Patys vaikai bei patys suaugusieji gali nuspręsti, kokius žaidimus žaisti. O kad pavyktų kuo labiau įsijausti ir pasiekti geresnių rezultatų – greta aikštelės yra ir suoleliai ant kurių sėdėdama palaikymo komanda galės skanduoti šūkius ir taip raginti stengtis labiau. Juk kuo daugiau tritaškių – tuo sėkmingesnė diena. Tiesa, krepšinis tikrai smagi pramoga, kuri nereikalauja laimėjimo, kadangi buvimas gamtoje ir fizinis aktyvumas jau pats iš savęs yra puikus laimėjimas.

Nepamirškite, kad krepšinio aikštelėje esate ne vienas, tad rekomenduojame laikytis žemiau išskirtų taisyklių.

  • Gerkite tuos, kurie nori žaisti kartu. Juk drauge visada smagiau. Sukvieskite visus aplinkinius, suskirstykite komandomis ir surenkite Olimpines žaidynes! Pralaimėjusieji laimėtojams perka ledus.
  • Žaiskite draugiškai. Negalima elgtis nekultūringai. Jeigu mažieji nori išbandyti savo jėgas aikštelėje – tėveliai turėtų būti kur nors netoli. Nepalikite mažų vaikų vienų.
  • Saugokime inventorių. Juk draugiškas ir saugus žaidimas – malonus žaidimas. Šokti ir pasikabinus ant lanko įmesti kamuolį – tikrai malonu. Ir taip daryti būtina! Juk nuotraukose atrodysite puikiai. Tiesa, nespardykite kamuolio, kadangi jis taps guzėtas.
  • Jeigu planuojate žaisti krepšinį – tokiu atveju patogi apranga ir avalynė labai rekomenduotini. Juk kai norisi pasiekti pergalę – patogi apranga tai padeda padaryti kur kas greičiau. O kadangi ir kitos mūsų parko pramogos yra aktyvios – geriausia iškart atvykti su patogiais batukais, tad galėtumėte išbandyti viską, ką tik siūlome.

Krepšinio aikštelėje žaisti galite nemokamai tiek laiko, kiek tik norite. Tiesa, nepamirškite dalintis erdve su visais kitais, kurie taip pat nori rankose palaikyti kamuolį ir augti mažaisiais Saboniukais.

Labirintų parkas – įgūdžių lavinimui!

Aplankykite mūsų parką