Kviečiame apsilankyt į Triušiukų pievą. Triušiukų pieva Tai viena iš Labirintų pramogų parko lankytinų vietų. Čia galite pasimėgauti ne tik supančios gamtos grožiu, bet ir nuostabių bei meilių gyvūnų draugija. Juk gyvūnus myli beveik visi. Sunku būtų surasti žmogų, kuris pamatęs triušiukus nenorėtų jų stipriai apkabinti ir myluoti myluoti myluoti… Apsilankymas yra įskaičiuotas į bilieto kainą, tad mėgaukitės gyvūnėlių draugija nemokamai ir tiek laiko, kiek tik norite.

Triušiukų pieva – tai puiki vieta ne tik artimiau susipažinti su įvairiaspalviais triušiukais, tačiau ir pakalbinti juos, atrasti tą magišką ryšį bei santykį, kuris reikalingas kiekvienam žmogui. Juk zoologijos sode daug laiko praleidžia ne tik vaikučiai, kuriems labai smalsu, tačiau ir suaugę, kurie dažniausiai neturi galimybių pasimėgauti naminių gyvūnėlių draugija. Triušiukai – bene patys mylimiausi. Kailiniai padarėliai labai myli parko lankytojus, visada mielai iš rankų valgo greta paskintą žolytę. 

Taisyklės:

  • Prašome nemaitinti gyvūnų jiems neskirtu maistu. Nieko blogo pavaišinti triušiukus žole, kurią rasite savo tvoros pusėje, tačiau saikingai.
  • Saugokite save ir kitus. Gyvūnai, kaip ir žmonės, kartais būna „ne nuotakoje“. Tokiu atveju prašome gyvūnų nekalbinti. Juk ir grožėtis yra smagu!
  • Neerzinkite ir neprovokuokite triušiukų. Stebėkite savo vaikučius, kad jie triušiukus liestų švelniai ir jų nekilnotų.
  • Nefotografuokite gyvūnėlių su blykste. Jiems tai nepatinka, jaučiasi nefotogeniški…
  • Šypsokitės triušiukų slėnio gyventojams! Jie tą jaučia ir atgal skleis puikią energiją!

Gerbkite triušiukus ir jie gerbs jus. Gyvūnėliai mėgsta žmones, tad skirkite jiems laiko. Juk išėjus iš labirinto ir pajutus artimą santykį su medžiais, laikas artimiau susidraugauti ir su gyvūnais.

Labirintų parkas – norintiems draugauti!

Aplankykite mūsų parką