Kankinimų kambarys

Ar išdrįsite įžengti į naują Labirintų pramogų parko pramogą? Tai kankinimų kambarys, kuriame yra dvi elektros kedės bei dygliuota kankinimų sieną. Neskubėkite išsigąsti! Nors perskaičius pavadinimą gali sukelti šiurpulį, galite būti ramūs, tai nėra taip baisu, kaip galbūt pasirodė perskaičius pirmąsias eilutes. Šis kambarys įkvėptas siaubo filmų yra tik trumpas atotrūkis nuo įvairiaspalvių atrakcionų ir skirtas tiesiog Jūsų foto galerijos paįvairinimui.

Įėjus į kambarį, Jus, lyg apsiaustu apgaubs tamsa, o oras pripildytas paslapties auros. Kambarį puošia spygliai ant sienų ir senovinis mažytis lietuviškas televizorius  Šilelis, suteikiantis papildomos nostalgijos ir intrigos. Beje, televizorius yra veikiantis! Tai įtraukianti kambarys, kuri sužadins tiek suaugusių, tiek vaikų smalsumą.

Užsukę į kambarį ir pripratinę akis prie prieblandos pamatysite dvi elektros kėdes. Išdrįskite į jas atsisėsti – tai tik imitacija, bet įtampa kurią jusite artėdami prie jų yra reali! Paspaudus mygtuką, kambarys atgyja elektros garsais ir ima mirgėti šviesos. Tikime, kad bent trumpam šiek tiek suabejosite ar tikrai čia saugu ir šis potyris įneš truputį įtampos Jūsų nuotykiams Labirintų Pramogų Parke.

Kankinimų kambarys tai ne tik pramogos objektas. Tai trumpa kelionė į šiurpinančią praeitį ir yra  įtraukta į Jūsų bilieto kainą. Labirintų Pramogų Parkas kviečia Jus patirti ir pramogų kitą pusę – kuri gali šiek tiek šiurpinti, tačiau yra be galo įdomi, netikėta ir išskirtinė apsilankymo pas mus patirtis.

Na ką, ar pasiruošę atrasti Kankinimų kambarį? Apsilankykite Labirintų Pramogų Parke ir įženkite į dar daugiau pramogų ir įvairiausių patirčių pasaulį! Čia ne tik atrakcionai, bet ir klaidinančios bei kupinos iliuzijų patirtys, kurios skatins Jus susimąstyti, kas čia yra tikra, o kas tik įkvepianti iliuzija. Daugiau sužinokite adresu www.labirintu-parkas.lt ir leiskite nuotykiui prasidėti!

 

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką