Elektrinės mašinėlės

2023 m. sezono NAUJIENA! Smagios ir spalvingos elektrinės mašinėlės, kurios skirtos važinėti taip kaip norite ir ne pagal kelių eismo taisykles. Važinėjimas jomis į Jūsų dieną įneš dar daugiau džiaugsmo, spalvų ir šypsenų! Nes čia galite suktis, trenktis į kitą mašinėlę ir laviruoti taip kaip tik Jums patinka. Todėl atvykdami pas mus pasiruoškite pramogoms, kuriose vaikai ir suaugusieji kartu patirs nepamirštamas akimirkas.

Elektrinės mašinėlės yra įvairiaspalvės, ryškios ir garsiai grojančios įvairiausią muziką. Todėl jomis važiuojant bent trumpam įsisuksite į spalvotą pasaulį, kuriame kiekviena mašinėlė – tai unikali kelionė! Pasirink sau patinkančios spalvos elektrinę mašinėlę ir pirmyn į juoko kupiną pasivažinėjimą.

Mėgaujantis šiuo atrakcionu yra nesvarbus Jūsų amžius. Jei pasiekiate vairą ir turite jėgų jį pasukti – Jūsų amžius vairuoti šį atrakcioną yra kaip tik! Mūsų elektrinės mašinėlės sukurtos taip, kad jos būtų patogios ir mažiems, ir dideliems vairuotojams. Todėl tai yra viena iš daugybės pramogų, kuri puikiai pritaikyta bet kokiam amžiui ir taip suteikia galimybę visai šeimai mėgautis pramoga kartu.

Šios nuostabios mašinėlės ne tik sukuria nuostabią nuotaiką, bet ir yra įskaičiuotos į Jūsų Labirintų pramogų parko lankymo kainą! Galėsite mėgautis šia patirtimi tiek kartų, kiek tik norėsite.

Geriausia dalis? Jūsų nuotykiams pas mus nėra ribų, nes Labirintų pramogų parke galite pramogauti visą dieną. Tiek elektrinės mašinėlės tiek kitos parke esančios pramogos neribotos, tad atvykstant pas mus nusiteikite begaliniams nuotykiams. Nors dienai atsiplėškite nuo kasdienybės ir leiskitės į neribotas pramogas su visa šeima!

Apsilankykite Labirintų pramogų parke ir įsitikinkite, kad pas mus pramogauja tiek maži tiek dideli!

Visas parke esančias pramogas rasite čia