Ieškote vietos kur galėtumėte įsimintai paminėti vaikų gimtadienį? Mūsų pramogų  parke yra privati Šventinė pavėsinė , kurioje Jūsų šventė taps dar iškilmingesnė ir nepamirštama! Čia vienoje vietoje rasite gražią aplinką ir gausybę pramogų. Jame yra išsirangę įvairiausio sudėtingumo ir skirtingų dydžių labirintai, yra smagiausi neriboti atrakcionai bei daugybė kitų aktyvių pramogų. Todėl galime drąsiai teigti, kad Labirintų pramogų parkas yra bene geriausia vieta vasarą švęsti vaikų gimtadienius. Ar gali būti kas nors smagiau nei švęsti vaikų šventes pramogų parke, kur yra daugybė pramogų ir atrakcionų, kurie yra įskaičiuoti į bendrą bilieto kainą ir jomis tiek maži tiek dideli gali mėgautis neribotai?

Iš anksto rezervuojama šventinė pavėsinė talpina daigiau nei 30 asmenų, todėl joje galite švęsti ne tik vaikų bet ir kitas šventes: bičiulių su šeimomis susitikimą, įmonės šventes (beje įmonėms turime specialių veiklų pasiūlymų, kuriuos galite rasti čia https://www.labirintu-parkas.lt/komandos-formavimo-zaidimas/ ), mergvakariui bei bernvakariui (beje, Labirintų pramogų parke galime padėti suorganizuoti bernvakariams ir mergvakariams skirtas pramogas 😉 )

Jūsų patogumui pavėsinė įrengta šiek tiek atokiau nuo bendros pikniko zonos ir visai netoli vaikų žaidimų aikštelės. Todėl net ir patys mažiausi šventės dalyviai neturės kada nuobodžiauti. Jums belieka pasirūpinti užkandžiais bei dekoracijomis.

Gimtadienio palapinėje telpa daugiau nei 30 žmonių, o esant poreikiui čia gali susėsti net 60 asmenų.

Už papildomą kainą galite išsinuomoti projektorių bei mobilų ekraną.

Svarbu! Šventinė pavėsinė nuomojama tik Labirintų parko darbo laiko metu, t. y. nuo 10 val. iki 20 val.

Kaina 40 Eur. Šventinė pavėsinė nuomojama visai dienai, tad atvykus pas mus galėsite ramiai ir neskubant mėgautis švente ir neribotomis pramogomis

Būtina išankstinė rezervacija telefonu +370 652 19991

 

Labirintų parkas – čia vyksta smagiausi gimtadieniai!

Aplankykit mūsų parką