Siaubo parkas

SVARBI INFORMACIJA:
Norėdami užtikrinti kokybišką Jūsų laiką mūsų parke – GRIEŽTAI RIBOJAME LANKYTOJŲ SKAIČIŲ. Kadangi mums labai svarbu, kad Jūs pas mus praleistumėte laiką puikiai, labai prašome atvykti pas mus DIENOS METU arba DARBO DIENĄ.
Esame įsikūrę po atviru dangumi, tad norint pramogauti pas mus GALIMYBIŲ PASAS nėra reikalingas.
Lietingomis dienomis labirintų takai gali būti šlapi ir slidūs, todėl REKOMENDUOJAME AVĖTI VANDENIUI ATSPARIĄ AVALYNĘ.
Nuo Spalio 15 d. iki Lapkričio 14 d. Labirintų parkas virsta SIAUBO PARKU!

DĖMESIO! Lapkričio 1 d. SIAUBO PARKAS nedirbs

SIAUBAS! Labirintų parke ėmė dingti lankytojai ir parko darbuotojai😶❌ Dedamos didžiausios pastangos dingusiųjų paieškai, tačiau tamsėjantys vakarai, nepaaiškinami bauginantys garsai, klyksmai, aidintys iš labirintų, ir nepagaunami perregimi žmonių siluetai vis labiau baugina visą parko personalą. Parkas pasidengė tirštu rūku ir voratinklių gijomis, o visoje teritorijoje nenustoja daugėti keistų būtybių, kurios laukia paklydėlių vedamos ne pačių geriausių kėslų…🧟‍♀️🧟‍♂️

Labirintų siaubo parkasJei vis dėlto išdrįsite įeiti į parką – norime perspėti, kad Jūsų laukia kankinančiai NERIBOTOS ir į bilieto kainą įskaičiuotos pramogos:
Kankinimai ant NAUJŲ, tik iki Lapkričio 14 d. būsiančių atrakcionų:
🎡Mini apžvalgos rato,
🎠Romantiškų karuselių,
🚀skraidančių lėktuvėlių atrakciono,
👻vaiduokliško Laivo – sūpuoklių ir
🧟‍♂️ Siaubo kambarys,
Taip pat Jūsų jau pamėgti, bet siaubo apsupti:
🎃Padangų nusileidimo trasos,
🎃Vandens valtelės,
🎃Šaudykla,
🎃Šiurpą keliantis veidrodžių labirintas,
🎃Kreivų veidrodžių kambarys,
🎃Tik drąsiausiems – Juostelių labirintas,
🎃Mini golfo aikštynas,
🎃Mini zoo kapinės,
🎃Žaliųjų skulptūrų parkas,
🎃Labirintai, į kuriuos įėję nežinia ar išeisite…😵
Ir dar daugybė kitų pramogų!🤯
Visu šiuo laikotarpiu parke veikianti užkandinė pavirs raganų nameliu, kuriame bus verdama moliūgų sriuba ir įvairiausi karšti, nuo piktųjų dvasių ir virusų saugantys viralai.
Ne gana to, specialiai šiam laikotarpiui meninę instaliaciją ,,Radioaktyvūs žaidimai“ rengia menininkas Robertas Gritėnas.
Pats autorius pristato taip: „Skulptūrinis instaliacinis objektas „Labirintų parko“ erdvėje suteikia papildomų galimybių ir alternatyvių požiūrių išreikšti nuo institucinio, galerinio meno atsietas kūrybos idėjas. Šiame darbe perteikiu ir bandau atskleisti tokius žmogiškos tikrovės elementus kaip atsitiktinumą, dėsningumą, tam tikrą egzistuojančią visuomeninę tvarką ir ją laužantį žaidimą. Tam padeda pasirinkta atominės katastrofos tema, perteikiama per makabriškas Helovyno formas, pasirodančias vaikų žaidimo aikštelėje.“
Visos* pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą😵
Kainos:
Vaikams iki 3 m.                                 NEMOKAMAI
Vaikams nuo 3 m. ir suaugusiems     12 Eur
Šeimos bilietas 3 asm.                       33 Eur
Šeimos bilietas 4 asm.                       40 Eur
Darbo laikas:
Pr – K   12:00 – 21:00
P – Š    12:00 – 22:00
S          12:00 – 21:00

Svarbu!

  • Naujieji atrakcionai kaip ir iki šiol buvusios parko pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą! Tad ir jais galėsite mėgautis NERIBOTAI. Tikrai taip, NERIBOTAI!
  • Silpnesnių nervų lankytojams rekomenduojame stebėti parke esančius informacinius ženklus, nes kai kuriose parko vietose Jus gali išgąsdinti ramybės nerandančios piktosios dvasios ir siaubingi demonai. Ypatingai didelė rizika juos sutikti bus žengiant į labirintus.
  • Parkas yra įsikūręs po atviru dangumi, 8 ha teritorijoje, todėl Galimybių pasas nėra reikalingas.

* Į kainą nėra įskaičiuoti monetiniai žaidimų aparatai ir monetiniai atrakcionai: vaikiški traktoriukai ir mini ekskavatoriukas.

NEPAMIRŠKITE SU SAVIMI TURĖTI ŽIBINTUVĖLIŲ!