Žuvų maitinimo aikštelė

Jei esate ramybės ir gamtos mylėtojas, tikime kad Jus sužavės dar viena išskirtinė Labirintų parko vieta – tai žuvų maitinimo aikštelė. Ši aikštelė yra įrengta ant parke esančio tvenkinio tilto. Aikštelė puikiai tiks ne tik romantiškai atsisėsti ant patogaus suolelio ir mėgautis parko vaizdais, bei fontanu, tačiau ir grožėtis šiame tvenkinyje gyvenančiomis įvairiaspalvėmis žuvimis.

Tvenkinio šeimininkai – įvairiaspalviai KOI karpiai, kurie savo unikaliai ir spalvingai išmargintomis nugaromis lėtai plaukiodami raižo tvenkinio paviršių, lyg norėdami pasipuikuoti prieš kiekvieną lankytoją. Akyliau pasidairius galėsite pamatyti ir dekoratyvinius karosus, kurie išsiskiria savo ryškiai raudona spalva. Didžiausi ir rečiausiai matomi tvenkinio gyventojai – Baltieji amūrai. Jie rūpinasi tvenkinio švara ir kartas nuo karto iškelia savo nosis, norėdami pasisveikinti su parko lankytojais. Baltieji amūrai, skirtingai nei ryškiaspalviai KOI karpiai ir dekoratyviniai karosai, neišsiskiria ryškia spalva ir lyg šešėliai praplaukia netoli vandens paviršiaus vengdami būti pastebėti.

Norint iš arčiau pasigrožėti tvenkinio gyventojais teks juos prisivilioti maistu, todėl Žuvų maitinimo aikštelėje rasite žuvų pašaro indą. Šiame inde yra specializuotas ir žuvų mėgstamas pašaras, todėl net keli grūdeliai iš karto privilios žuvis prie Jūsų. Jums tereikia įdėti į pašaro automatą 20 ct. ir pasukus dozatoriaus rankeną į Jūsų delną pabirs spalvoti grūdeliai.

Vos tik pradėjus barstyti pašarą į vandenį lyg kulkos pasipils paprastieji karosai, nuo kurių, rodos, užverda tvenkinio vanduo. Tad neskubėkite vienu metu suberti visų skanėstų žuvims. Netrukus pasirodo KOI karpiai, bei raudonieji karosai, kurie taip pat labai mėgsta būti maitinami. Amūrai pasirodo tik kantriausiems lankytojams, todėl norint juos pamatyti teks pašarą mesti kuo toliau nuo tilto ir stengtis netriukšmauti. Jei būsite kantrūs – stebėkite vandenį ir ilgai netrukus Jūsų vaišių paragauti atplauks ir šie milžinai.

Žuvų maitinimo aikštelė – puiki vieta, kurioje galite atsipūsti nuo įvairiausių pramogų ir pasigrožėti Jus supančia gamta.

 

 

Labirintų parkas –  nepamirštamas laikas su šeima!

Aplankykit mūsų parką