Labirintų parkas – vieta, kur beveik visą laiką būsite gamoje ir tai leis visiškai pailsėti, atsipalaiduoti ir tuo pačiu visą laiką šypsotis. Nuostabu, kad lankytojai pas mus jau atvyksta su šypsenomis, tačiau išvyksta dar laimingesni, tad kiekvienas ras pramogas, kurios jam labiausiai patinka. Jeigu po visos dienos nuotykių ir aktyvių pramogų norite pabūti kiek ramiau – žaidimų aparatų pavėsinė yra puiki vieta, kur ras ką veikti ir vaikai, ir suaugę. Žaidimų aparatai – pasinerkite į mažiau fizinio aktyvumo reikalaujančius nuotykius!

Žaidimų aparatų pavėsinė unikali tuo, kad čia rasite labai daug pačių įvairiausių pramogų. Bene labiausiai pamėgta, kuri sulaukia daugiausia lankytojų – stalo futbolas (galima naudotis nemokamai kiek tik norite laiko). Susiskirstykite komandomis ir siekite pasaulio rekordo. Juk kai yra tikslas – žaisti yra kur kas maloniau ir įdomiau. Kol tėveliai žaidžia stalo futbolą – vaikai gali išbandyti kitas pramogas. Mašinėlės, kurios supasi ir skleidžia melodijas – vienas mėgstamiausių vaikų pasirinkimų. Tai puiki pramoga net ir labai mažiems vaikučiams, kadangi yra transporto priemonių, kurios yra uždaros, tad jose sėdėdamas vaikas yra visiškai saugus. Kadangi dažniausiai ši pramoga neatsibosta ilgą laiko tarpą – suaugę galės išmėginti ir kitas mūsų pramogas. Dar viena labai mėgstama – krepšinis. Jeigu lauke išbandėte savo gebėjimus ir manote, kad galite varžytis pats su savimi, gerinti asmeninį rekordą – tokiu atveju siūlome išbandyti krepšinį, kuris skatina mėtyti kuo greičiau. Kuo daugiau įgūdžių – tuo geresni rezultatai. O koks yra Jūsų rekordas? Vaikai taip pat labai dažnai renkasi galimybę pavažiuoti transporto priemone, kurios ekranėlyje kuriama judėjimo iliuzija. Jeigu mažasis pabandė važiuoti lauke ir jam puikiai sekėsi – tokiu atveju būtina išbandyti ir važiavimą kiek greitesniu ritmu ir su daugiau kliūčių. Tai – antras etapas po pabandymo!

Įvairiausi žaidimų aparatai – čia tinkamas pramogas ras kiekvienas! Pavėsinėje galite praleisti tiek laiko, kiek tik norite. Leiskite sau atsipalaiduoti!

Labirintų parkas – ir anūkui, ir močiutei!

Aplankykite mūsų parką