Labirintų parkas kupinas daugybės įvairiausių pramogų, kurių įvairovė ir gausa stebina kiekvieną parko lankytoją. Visos parke esančios pramogos lavina įvairius gebėjimus, sukelia naujus pojūčius ir suteikia nepamirštamas patirtis. Viena iš tokių pramogų yra Voveriukų žaidimų aikštelė. Ši pramoga yra viena iš 2021 metų sezono naujienų, kurios nuo šiol džiugina ne tik naujus parko lankytojus, bet ir tuos, kuriems apsilankymas Labirintų parke yra tapęs kiekvienų metu šeimos ar klasės tradicija.

Tai gi ši pramoga yra skirta ekstremalių pojūčių mėgėjams, kurie nebijo atsiplėšti nuo žemės ir drąsiai, lyg voverės, liuoksėti įveikiant įvairias kliūtis. Ši pramoga iš lankytojų pareikalaus ne tik drąsos, tačiau ir fizinės jėgos, ištvermės bei kantrybės. Čia rasite dvi trasas, kurias norint pereiti teks įveikti įvairiausias kliūtis. Ne gana to  kliūtys nėra stabilios, juda įvairiomis kryptimis bei reikalauja fizinių jėgų. Tam, kad patirtumėte kuo įvairesnių pojūčių bei adrenalino pliūpsnį, trasos įrengtos įvairiuose aukščiuose. Todėl prieš lipant turite įsitikinti, kad Jūsų vidinis Tarzanas neturi aukščio baimės. Nors aukščiausia trasos vieta siekia 4 metrus, tačiau kabant tokiame aukštyje ir įveikinėjant įvairias nestabilias kliūtis net drąsiausiems suvirpa kojos.

Pirmoji laipynių parko trasa pritaikyta vaikams iki 140 cm ūgio. Tai puiki pramoga aktyviems vaikams, kurie nuolat ieško naujų potyrių, siekia save išbandyti ir patirti ekstremalius pojūčius. Labai svarbu, kad tėveliai stebėtų savo mažuosius alpinistus. Juk žinote, kad pasinėrus į nuotykius pasimiršta instruktorių nurodymai ir taisyklės kaip saugiai mėgautis šiuo atrakcionu. Todėl norėdami užtikrinti, kad apsilankymas Labirintų parke tiek mažiems tiek dideliems keltų tik malonius prisiminimus, prašome įdėmiai išklausyti instruktoriaus nurodymus ir laikytis saugumo taisyklių.

Norint mėgautis šia pramoga nepamirškite pasirūpinti laisvalaikio drabužiais ir patogia avalyne. Drabužiai turi nevaržyti Jūsų judesių, o avalynė – patogi ir neslidžiu padu.

 

Labirintų parkas – stebinantis pramogų įvairove!

Aplankykite mūsų parką