Vandens pagalvė

Vandens pagalvė – išskirtinė pramoga, kuri yra daugiau nei tik didžiulis vandens čiužinys ant kurio galima šokinėti. Tai šypsenas ir juoką keliantis patyrimas, nuo kurio nenorėsite nulipti! Įsivaizduokite: platus, minkštas, banguojantis čiužinys, ant kurio galite bėgti, voliotis, šokinėti ar tiesiog žaisti gaudynes su savo šeimos nariais ar bičiuliais. Nuo jos nesinorės nulipti tol kol kojos pavargs, o jei pavargs – nėra nieko smagiau kaip ant jos nugriūti ir mėgautis pojūčiais, kurie primena plūduriavimą ant banguojančio vandenyno.

Mėgaujantis vandens pagalve nereikia paisyti ramybę ir tvarką užtikrinančių taisyklių. Išlikti ramiems mėgaujantis šia išskirtine pramoga yra tiesiog neįmanoma! Pagalvė pripildyta vandeniu, todėl ant jos ne tik smagu bėgioti ir įsivaizduoti, kad bėgate vandens paviršiumi. Ant jos galite drąsiai nugriūti ar bėgioti basomis kojomis net karščiausiomis vasaros dienomis. Kadangi ji pripildyta vandeniu – pagalvės paviršius neįkaista. Todėl tai yra viena iš Labirintų parko pramogų, puikiai tinkančių tėvams su mažais vaikučiais.

Kaip ir daugelis pramogų bei atrakcionų, taip ir Vandens pagalvė yra įtraukta į visos dienos bilieto kainą. Todėl ši vandeniu pripildyta viena populiariausių mūsų pramogų tampa pasiekiamu malonumu visiems pramogų parko lankytojams. Juk pramogaudami su visa šeima ir užsiimdami bendra veikla dar labiau vieni kitus suartinate ir kuriate bendrus prisiminimus, kurie visuomet kels šypseną ir norėsite šias patirtis kartoti.

Apsilankykite Labirintų pramogų parke, kur begalinės ir neribotos pramogos panardins Jus į smagiausius ir atradimų kupinus nuotykius bei trumpam atitrauks nuo kasdienybės bei rutinos. Leiskite Jūsų džiaugsmui lietis ir kartu su vandens pramogomis Jus nunešti į visos šeimos pramogų pasaulį, kuriame poilsiui ir nuotykiams nėra ribų. Tai daugiau nei tik  pagalvė – tai portalas į begalinį malonumą visai šeimai!

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką