Labirintų parke reguliariais reisais lankytojus džiugina mažasis traukinukas. Dailus vieno vagono traukinukas, primenantis garvežiuką iš vaikų pamėgtų animacinių filmukų. Ši pramoga yra puikus pasirinkimas norint greičiau susipažinti su Labirintų parku, pamatyti visas pramogas ir išsirinkti nuo kurių atrakcionų pradėti pramogauti.  Tai vienintelė transporto priemonė, kuria lėtai važiuojant galite pasižvalgyti po parką, pasimėgauti gamtos vaizdais ir patikrinti prie kurio atrakciono yra trumpiausios eilės.

Traukinukas važiuoja Labirintų parke vingiuojančiu pėsčiųjų taku ir, Jums pageidaujant, gali sustoti bet kurioje parko vietoje. Todėl tai ne tik puiki Labirintų parko apžvalgos priemonė, tačiau ir puiki transporto priemonė norint pailsinti kojas pavyzdžiui nuo šokinėjimo ant Batuto, tačiau taupant laiką greičiau nusigauti iki vandens mūšio valtelių. Žinoma, Labirintų parke skubėti niekur nereikia, juk bilietas galioja visa dieną, tačiau suprantame, kai skubate mėgautis labiausiai patikusiais atrakcionais daugybę kartų.

Traukinuku gali važiuoti tiek maži tiek dideli. Nors jis ir mažas, tačiau čia patogiai gali įsitaisyti visa šeima, nes vagone gali sėdėti 8 asmenys. Traukinukas važiuoja 4 km per valandą greičiu, žinoma tai neprilygsta Šanchajaus elektrinių traukinių greičiui, bet važiuojant ir tokiu greičiu saugokime vieni kitus, bei rūpinkimės savo saugumu bei sveikata. Todėl nelipkite į važiuojantį traukinuką, o iš jo išlipti galima tik jam pilnai sustojus. Važiuojant sėdėkite savo vietose, kojas ir rankas laikykite vagono viduje. Vaikučiai iki 3 metų turėtų sėdėti tik ant suaugusiojo kelių. Nesupkite vagono, nešokinėkite – ši pramoga skirta ramiam pasivažinėjimui. Ekstremalių pojūčių mėgėjams puikiai tiks padangų nusileidimo trasos, vaikiška karuselė, batutai ar vandens mūšio valtelės.

 

Labirintų parkas – pramogų ir atrakcionų parkas po atviru dangumi!

Aplankykite mūsų parką