Tornado tunelis

Labirintų parkas kupinas įvairiausių pramogų, kuriomis mėgaujantis ne tik aktyviai praleisite visą dieną, tačiau ir lavinsite įvairius įgūdžius. Čia pramogaudami aktyvinsite loginį mąstymą, taip pat vaizduotę bei patirsite įvairiausius pojūčius. Viena iš įsimintiniausių ir vaizduotę skatinančių parko pramogų – Tornado tunelis. Tai galvą apsukantis tunelis, kuris nukels Jus lyg į mokslinės fantastikos filmą, kuriame patiriami įvairiausi nuotykiai.  Vienas iš nuotykių – besisukantis tunelis, kurį perėję, priklausomai nuo Jūsų vaizduotės, galėsite atsirasti bet kur! Vieniems šis tunelis primena sūkurį, kuriuo keliaujama laiku. Kitiems tai –  tarp galaktinis tunelis, kurį įveikus galima pasiekti mokslininkams dar nežinomų galaktikų planetas, dar kitiems – tiesiog smagi ir spalvinga atrakcija, sukelianti nestabilumo pojūtį.

Kaip be būtų – tai įvairiausių spalvų ir šviesų kupinas atrakcionas, kurį pereiti nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ir tai tikrai ne dėl per daug lakios vaizduotės ar jos trūkumo. Tornado tunelis sukelia sukimosi iliuziją, o mirgančios šviesos tą iliuziją dar labiau sustiprina, tad prieš įeinant labai svarbu laikytis turėklų.

Ši pramoga gali mėgautis visi, tiek maži tiek dideli parko lankytojai, tačiau dėl sukimosi iliuzijos sukeliamų pojūčių rekomenduojame čia užsukti dar prieš užkandžiaujant – juk nežinia kaip gali sureaguoti Jūsų skrandis…

Šią pramogą rasite šalia Juostelių labirinto. Tad ieškantiems ekstremalesnių pojūčių rekomenduojame perėjus šį tunelį iš karto eiti į spalvingąjį labirintą – dėl sutrikdytų pusiausvyros ir orientavimosi įgūdžių Juostelių labirinto išėjimo paieškos bus maksimaliai apsunkintos.

 

Labirintų parkas – vaizduotę išlaisvinančios pramogos!

Aplankykite mūsų parką