Siaubo labirintas

Kiekvienas lankytojas įžengęs į Labirintų pramogų parko teritoriją paklausia: ,,Kas yra tame milžiniškame kupole?” Ten yra tamsus, pilnas voratinklių, šiurpių garsų ir nežinomybės Siaubo labirintas. Vos tik įžengus pro jo duris ne kiekvienas išdrįsta žengti tolimesnius žingsnius. Keisti garsai, šnabždesiai ir tamsa dar labiau verčia abejoti savo drąsa net pačius didžiausius nuotykių mylėtojus.

Siaubo labirintas yra unikalus ir vienintelis toks Lietuvoje nes šiame labirinte slepiasi trys interaktyvūs zombiai. Jie klykia, juda, drebina sienas ir yra aktyvuojami nuo Jūsų judesio. Tad pasiruoškite būti išgąsdinti pačiose netikėčiausiose Siaubo labirinto vietose. Skamba šiurpiai tiesa? Tačiau tai nėra taip šiurpu kaip gali pasirodyti iš pirmų sakinių. Nors zombiai yra tikrai gąsdinančios išvaizdos, tačiau Jų išsigąsta tikrai ne visi. Viskas priklauso nuo Jūsų nusiteikimo ir Jūsų turimų baimių prieš įžengiant į šį labirintą.  Beje, šis labirintas yra labai mėgstamas moksleivių, nors mokytojos retai išdrįsta į jį žengti 🙂

Kaip bebūtų, tiek tėveliai, tiek mokytojai  prieš įeinant į šį labirintą su vaikais būtinai susipažinkite su jo aprašymu ir lankymo taisyklėms:

  • Siaubo labirinte esantys vaizdai gali stipriai šokiruoti jautresnius vaikučius ar suaugusiuosius. Tad su mažais vaikais eikite tik įsitikinę, kad Jūsų vaikams vaizdai nebus per daug baisūs.
  • Labirinte mirga įvairios šviesos, kurios gali neigiamai paveikti epilepsijos ar migrenos priepolius patiriančius lankytojos. Todėl jei šviesos ir garsai gali pakenkti Jūsų gerai sveikatos būsenai – į šį labirintą nerekomenduojame eiti.
  • Siaubo labirinte draudžiama bėgioti ir stumdytis.
  • Draudžiama liesti bei gadinti dekoracijas ir interaktyvius zombius. Už padarytą žalą atsakoma parko taisyklėse numatyta tvarka.
  • Labirintas yra stebimas vaizdo kameromis.

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką