Išsiruoškite į nuotaikingą kelionę spalvingu elektriniu Safari traukinuku. Šiuo traukinuku važiuojant džiaugsmu spinduliuoja patys mažiausi Labirintų pramogų parko lankytojai! Šis keturių vagonų traukinukas yra ryškus, papuoštas linksmais Safario gyvūnais, įskaitant žaismingą drambliuką, grakščią žirafą, džiunglių monarchą Liūtą ir mielą zebriuką. Tad atsisėdę į traukinuką iš karto nusikelsite į magišką ekspediciją tarp egzotinių Safari gyvūnų.

Ši pramoga, kaip ir daugelis Labirintų pramogų parko atrakcionų yra Įskaičiuotas į bilieto kainą. Todėl šiuo žavingu traukinuku galite važiuoti tiek kartų kiek tik panorėsite. Kiekvienas vagonas yra skirtingas pasaulis, kviečiantis jus dalintis savo kelione su nauju gyvūnu draugu. Pasivažinėje su drambliuku galite persėsti į vagoną, kurį puošia zebriukas, ar žirafa. O gal keliauti nuspręsite su pačiu džiunglių karaliumi liūtu?

Kad ir kaip saugiai šis Safari traukinukas atrodyti, labai svarbu laikytis saugumo taisyklių, nes taisyklės yra sukurtos užtikrinti saugią ir malonią patirtį visiems keleiviams:

Stovėti, kai traukinukas veikia, draudžiama. Norint užtikrinti saugią ir patogią kelionę, visi keleiviai privalo išlikti sėdintys visą kelionės laiką.

Vaikams iki 7 metų būtinai turi būti lydimi pilnamečio asmens. Safari traukinuku visuomet bus saugiau važiuoti su atsakingu suaugusiuoju, užtikrinančiu malonų ir saugų mažųjų patyrimą.

Išlipti iš traukinuko leidžiama tik gavus instruktoriaus leidimą. Jei norite išlipti iš Safari traukinuko prieš kelionės pabaigą informuokite instruktorių ir jis sustabdys traukinuką.

Prisijunkite prie mūsų Labirintų pramogų parke ir patirkite žavingą kelionę Safari traukinuku. Leiskite spalvingam traukinukui jus nunešti į nuostabių pasaulį, kur kiekviena kelionė pradžiugins mažuosius mūsų lankytojus ir kiekvienam padovanos plačiausias šypsenas. Tad prisisekite diržus, mėgaukitės kelione ir kurkite brangiausius atsiminimus pramogaudami su visa šeima!

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką