Pasinerkite į pramogų ir atrakcijų kupiną neįprastą kelionę Labirintų pramogų parke išbandydami įvairiausias emocijas keliantį atrakcioną RUPS. Pažadame, tai ne tik kelionė, tai – nuotykis, žadantis palikti jus be žado ir trokštančius mėgautis šiuo atrakcionu dar ir dar. Įsivaizduokite dinamišką ir ryškų traukinuką, primenantį šimtakojį, skriejantį per kalvas ir posūkius elektrifikuojančiu vis didėjančiu greičiu. RUPS atrakcionas nėra tik pramoga mėgstantiems greitį lankytojams. Tai galvą susukanti patirtis, kurios supažindins Jus su įspūdinga inercijos jėga ir užpildys adrenalino pliūpsniu Jūsų kraujagysles.

Šis atrakcionas yra įskaičiuotas į bilieto kainą, todėl šis didelio greičio nuotykis yra privalomas tiek ieškantiems įspūdžių, tiek tiems, kurie nori papildomų įsimintinų patirčių lankantis Labirintų pramogų parke. Tačiau, kaip ir su kiekvienu nuotykiu, yra ir taisyklės, siekiant užtikrinti visų saugumą. Pirmiausia, stovėti, kai atrakcionas veikia, yra griežtai draudžiama. Norint užtikrinti saugią ir geriausią patirtį, būtinai prisisekite saugos diržais. Saugumas yra mūsų prioritetas, todėl vaikai iki 12 metų laukiami tik su suaugusiuoju.

Kai skriejate per kalvas ir posūkius, prisiminkite: išlipimas iš atrakciono arba bandymas atsisegti saugos diržus be atrakciono instruktoriaus duoto ženklo yra griežtai draudžiamas. Laikydamiesi šių taisyklių užtikrinsite sklandų ir saugų nuotykį tiek sau tiek kitiems atrakcionu besimėgaujantiems parko lankytojams. Saugumo priemonės yra įdiegtos tam, kad kiekvienas Jūsų RUPS atrakcijos metu patiriamas momentas būtų jaudinantis ir sklandus.

Rups atrakcionas – tai pulsą pagreitinantis nuotykis, kuris jus paskatins trokšti dar vieno apsisukimo. Prisisekite diržus, laikykitės tvirtai ir leiskite RUPS atrakcionui jus nunešti į naujų potyrių kupiną kelionę!

Taisyklės:

  • Atrakcionui veikiant draudžiama jame stovėti.
  • būtina užsisegti saugos diržus
  • Vaikai iki 12 m. atrakcionu gali naudotis tik su pilnamečiu jį atlydėjusiu asmeniu.
  • Draudžiama lipti iš atrakciono ir atsisegti saugos diržus jam judant.
  • Atsisegti saugos diržus ir išlipti iš atrakciono galima tik gavus INSTRUKTORIAUS leidimą.

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką