Labirintų parkas ypatingas ne tik tuo, kad jame yra išsirangę įvairiausi labirintai, bet ir tuo, kad čia puiki vieta švęsti įvairiausias šventes! Ar gali būti kas nors smagiau nei švęsti vaikų šventes pramogų parke, kur visos pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą ir jomis tiek maži tiek dideli gali mėgautis neribotai! Tam mūsų parke rasite privačią pavėsinę, kurioje Jūsų šventė Labirintų parke taps dar iškilmingesnė!

Čia Jūsų laukia privati, 30 asmenų talpinanti erdvė, kurioje galite švęsti įvairiausias šventes. Jūsų patogumui pavėsinė įrengta šalia vaikų žaidimų aikštelės. Todėl net ir patys mažiausi šventės dalyviai neturės kada nuobodžiauti. Jums belieka pasirūpinti užkandžiais bei dekoracijomis.

Pavėsinėje galite švęsti ne tik gimtadienius. Čia sutilps ir giminės susitikimo šventė, privati erdvė puikiai tiks ir darbo kolektyvo su šeimomis šventei, ir mergvakariui bei bernvakariui (beje, labirintų parke galime padėti suorganizuoti bernvakariams ir mergvakariams skirtas pramogas 😉 )

Gimtadienio palapinėje telpa 30 žmonių, o senant poreikiui čia gali susėsti net 60 asmenų.

Svarbu! Šventinė pavėsinė nuomojama tik Labirintų parko darbo laiko metu, t. y. nuo 10 val. iki 20 val.

Kaina 40 Eur.

Būtina išankstinė rezervacija telefonu +370 652 19991

 

Labirintų parkas – čia vyksta smagiausi gimtadieniai!

Aplankykit mūsų parką