ATIDARYTAS Kukurūzų labirintas!

Labirintų parkas Anykščiuose rugpjūčio mėnesį lankytojams atvers net 3,5 ha plote išsirangiusį kukurūzų labirintą. Šis labirintas, skirtingai nuo kitų parke esančių labirintų, išsiskirs savo dydžiu ir sudėtingumu. Todėl jam įveikti bus reikalinga kantrybė, nes labirinto takais galite nueiti daugiau nei 2 km, ir žemėlapis, kurį kiekvienam lankytojui įteiksime kasoje.

Kukurūzų labirintas yra ypatingas ne tik savo dydžiu, bet ir savo atsiradimo istorija. Jis, kaip ir kiekvieno mūsų parke esančio labirinto takelio vingis yra sugalvotas, apskaičiuotas ir nupieštas paties labirintų parko įkūrėjo Deivido. Ir tai dar ne viskas! Jis pats, kartu su komanda, žingsniavo kukurūzų lauku, matavo ir pjovė kukurūzų labirinto takus. Tad šis, kaip ir visi Labirintų parko labirintai yra smagi pramoga, kurią kuriant buvo įdėtas didelis mūsų kolektyvo darbas. Todėl kviečiame visus, tiek didelius, tiek mažus apsilankyti ir įvertinti!

Kukurūzų labirinto taisyklės:

  • Prieš žengiant į šį labirintą įsitikinkite ar turite su savimi labirinto žemėlapį. Be jo yra draudžiama eiti į kukurūzų labirintą;
  • Be suaugusiojo priežiūros vaikams įeiti į labirintą yra draudžiama;
  • Draudžiama skinti, rauti ir laužyti kukurūzus;
  • Vaikščioti galima tik labirinto takais;
  • Pasiklydus ar kilus klausimas skambinkite žemėlapyje nurodytu numeriu 😉
  • Labirinte draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus ir rūkyti.

Šis labirintas, kaip ir visos kitos pramogos, yra įskaičiuotos į bilieto kainą 😉

Labirintų parkas – nepamirštamos pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką