Kosminiai laiveliai

Pasiruoškite pakilimui, nes Labirintų Pramogų Parkas pristato vieną smagiausių parko atrakcionų – kvapą gniaužiantys Kosminiai laiveliai ! Įsivaizduokite spalvingus erdvėlaivius, skrendančius per dangų, kol Jūs esate šios kosminės kelionės kapitonas. Pasiruoškite pakilti, valdyti savo erdvėlaivį ir pasinerti į dangaus, apylinkių ir pačio Labirintų pramogų parko apžvalgos kelionę!

Sėskite į kapitono vietą ir valdykite savo spalvingąjį erdvėlaivį. Paprastu svirties pakėlimu pakilsite iki 6 metrų aukščio, iš kur atsiveria jaudinantis vaizdas į Labirintų Pramogų parką ir jo kerinčias apylinkes. Nesvarbu, ar esate patyręs kosmoso tyrinėtojas, ar pirmą kartą skraidantis, Kosminiai laiveliai yra nepamirštamas nuotykis įvairaus amžiaus lankytojams.

Pakilus su šiais laiveliais Jus apims jaudulys, nes pamatysite Labirintų Pramogų parką iš aukšto. Mėgaukitės užburiančiu labirintų vaizdu, grožėsitės aplinkinių laukų ir miškų grožiu bei pajuskite, kaip švelnus vėjas glosto plaukus.

Kosminiai laiveliai  nėra tik transporto priemonės; tai ryškus spalvų kaleidoskopas, suteikiantis Jūsų pramogų kupinai dienai dar daugiau magijos. Valdydami savo erdvėlaivį būkite pasirengę pasinerti į įvairių spalvų šventę, sukurdami dinamišką ir gyvą atmosferą, papildančią parko šventinę dvasią.

Labirintų Pramogų parkas kviečia leistis į nepamirštamą kelionę su Kosminiais laiveliais. Nesvarbu, ar siekiate žvaigždžių, ar tiesiog mėgaujatės vaizdu, ši atrakcija žada tapti jūsų TOP parko pramoga. Tai visai šeimai skirtas nuotykis, kuriame skrydžio jaudulys sujungiamas su Labirintų Pramogų parko vaizdingo kraštovaizdžio žavesiu.

Svarbu! Šis atrakcionas yra įskaičiuotas į bilieto kainą, o juo mėgautis galėsite tiek kartų kiek tik norėsite. Prieš kylant į kosminę kelionę būtinai susipažinkite su atrakciono naudojimosi taisyklėmis ir išklausykite instruktoriaus nurodymus.

Pasiruošę pakilimui?
Nepraleiskite progos tapti kosmoso tyrinėtoju Labirintų Pramogų parko Kosminėje Odisėjoje! Pakilkite į jaudulio, grožio ir džiaugsmo pasaulį. Apsilankykite www.labirintu-parkas.lt ir pradėkite savo kosminius nuotyki