Labirintų pramogų parke Anykščiuose yra Kanapių labirintas – tai išskirtiniu kvapu pasižymintis labirintas, išsirangęs pluoštinių kanapių lauke. Priklausomai nuo orų Labirintų parko lankytojai gali juo mėgautis nuo rugpjūčio iki spalio mėnesio. Tai išskirtinis labirintas, kadangi šio žavingo augalo aukštis siekia net 2,5 metro, todėl klaidžiojant juo orientuotis nepadės nei pastatai, nei parke esantys medžiai – nes jų tiesiog nesimatys. Teks pasikliauti instinktais, saulės padėtimi arba nuojauta, nes viskas ką matysite pakėlę galvas – tai dangus ir išsikeroję gražuoliai kanapių lapai.

Neišsigąskite, Kanapių labirintas nėra didelis ir sudėtingas, todėl jei šiek tiek pasiklysite, išėjimą vis tiek tikrai lengvai rasite. Todėl pažintį su labirintais rekomenduojame pradėti būtent nuo šio labirinto, nes jis – lengvas apšilimas prieš išbandant sudėtingesnius Labirintų parke esančius labirintus, o Jų čia dar yra net septyni!

Prieš neriant į klajones po Kanapių labirintą rekomenduojame pasirūpinti patogia avalyne bei judesių nevaržančiais drabužiais. Patogi avalynė pravers einant labirinto takais ne tik kanapių labirinte bet ir įveikinėjant kitus labirintus, kadangi jei išsikėlėte tikslą išbandyti visus – juos įveikdami nusiteikite pražingsniuoti apie 5 kilometrus. Judesių nevaržanti apranga bus nepakeičiama mėgaujantis ir kitomis parke esančiomis pramogomis, nes didžioji dauguma jų – yra aktyvios ir įvairių fizinių gebėjimų reikalaujančios pramogos. O jei parke planuojate apsilankyti po lietingos dienos – nesidrovėkite apsiauti ir guminių batų.

Labirinte nebėgiokite, jei norite įsitikinti kas Jūsų kompanijoje greitesnis – lėkite į Lenktynių labirintą. Prašymas kantrybės stokojantiems bičiuliams – kad ir kaip norėtųsi sutrumpinti išėjimo paieškas, nevaikščiokite kiaurai labirinto sienas ir saugokite šių grakščių augalų stiebus.

Beje, atvykdami į Labirintų parką pasiimkite ir savo augintinius! Juk įveikti parke esančius labirintus ir pramogauti yra žymiai smagiau kartu su savo mažaisiais keturkojais bičiuliais. Svarbu, kad Jūsų keturkojai bičiuliai būtų draugiški ne tik Jums bet ir kitiems parko lankytojams bei mini zoo gyventojams.

 

 

Labirintų parkas – unikalios pramogos ir geras laikas!

Aplankykite mūsų parką