Juostelių labirintas tai vienintelis Lietuvoje, išskirtinis ir unikalus labirintas, kuris pripildys Jus be galo gerų emocijų! Užsukę čia Jūs pasinersite į spalvų ir muzikos fiestą, kurioje norėsis užtrukti kuo ilgiau. Įėję į labirintą nematysite nieko kita tik daugybę spalvų! Labirinto išėjimo paieškas dar labiau apsunkina begalybė spalvotų juostelių, kurios, lyg Atogražų džiunglėse išsikeroję vijokliai, vyniosis aplink rankas ir kojas, neleisdamos greitai judėti ir matyti kur einate. Skamba gal šiek tiek bauginančiai, tačiau tikrai ne tiek, kad neišdrįstumėte šiame labirinte apsilankyti!

Nors labirintas nėra didelis, tačiau spalvingos šviesos ir ritminga muzika išblaško susikaupimą, todėl labirintas gali pasirodyti be galo klaidus. Tad geriausias spendimas į Juostelių labirintą nerti su savo bičiuliais ar šeima susikibus rankomis. Taip bus žymiai smagiau, o dar kartu patirti įspūdžiai dar labiau suartins.

Beje, šis labirintas yra viena iš mėgstamiausių pramogų mūsų mažiesiems lankytojams. Kiek juoko ir džiugesio vaikams sukelia šis labirintas! Nesvarbu ar pavyko rasti labirinto išėjimą ar vis dėlto paklaidinti spalvų atsiradote vėl prie įėjimo – geros emocijos ir smagi patirtis garantuotos ir ne tik vaikams. Kitaip tariant Juostelių labirintas abejingu nepalieka nei mažų nei didelių.

Žinome, kaip norisi smagias akimirkas įamžinti, tačiau nuotraukoms juostelių labirintas sunkiai įkandamas fonas. Čia reiks kantrybės ir užsispyrimo, kad prieblandoje pavyktų užfiksuoti įspūdingas nuotraukas… bet jei nesitikite padaryti nuotrauką iš pirmo karto – tuomet tai tikrai įmanoma!

Kadangi Juostelių labirinte matyti galėsite ne toliau už savo nosį, būkite atsargūs – neskubėkite ieškodami išėjimo. Eikite lėtai ir atsargiai – saugokite save bei aplinkinius, kurie taip pat klaidžioja šiame labirinte. Nebėgiokite ir nesistumdykite, kad nesusižeistumėte patys ir nesužeistumėte kitų. Netraukite juostelių ir nepinkite jų. Labai svarbu, kad pramogaudami nenaudotumėte jokių ugnies šaltinių – tai daryti yra griežtai draudžiama.

Šis labirintas gali pasirodyti labai baugus Jūsų keturkojams bičiuliams, todėl į šį labirintą jie nėra leidžiami.

 

Labirintų parkas – naujų potyrių oazė!

Aplankykit mūsų parką