Savitarnos Kavinė

SAVITARNOS KAVINĖ (NEDIRBA)

Savitarnos kavinė, labirintų parkas Anykščiuose

Kai Labirintų parke šitiek daug įvairiausių pramogų, net ir pačių energingiausių lankytojų ištuštėję pilvukai pradės reikalauti energijos papildymo. Išalkusius pramogautojus visuomet yra pasirengusi priimti Savitarnos kavinė. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems pavalgyti ne tik labai skaniai, tačiau ir sočiai. Čia galite krautis pilnas lėkštes Jūsų mėgstamiausių patiekalų ir valgyki tiek, kiek nori Jūsų skrandis, kadangi čia porcijų dydžio niekas neriboja. Mūsų kavinėje mokėsite ne už maisto porciją, o už svorį.

Savitarnos kavinė siūlo labai daug skirtingų patiekalų, kad būtų patenkinami tiek gurmano, tiek lietuvišką maistą mėgstančio žmogaus poreikiai. Skaniausi, žinoma, mėsos patiekalai: klasikiniai kepsniai ir su įvairiausiais įdarais, troškiniai, vištienos patiekalai. Kokia maitinimo įstaiga be bulvinių patiekalų? Atsakymas – kavinė su mažai klientų. Juk mes lietuviai – bulvinių patiekalų karaliai! Bulviniai blynai, cepelinai su tradiciniais lietuviškais padažais, įvairiausi bulvių garnyrai ir bulvytės fri. Žinoma, mėgstantiems sočiai pavalgyti rekomenduojami miltiniai patiekalai, kurie puikiai tinka ir pietums, ir vakarienei. Skaniausios sriubos, kurios sušildys skrandį vėsesnę dieną ir vasaros topas – šaltibarščiai, be kurių neįsivaizduojama nei viena vasaros diena. Nepagalvokite, kad mes neturime ir lengvesnių patiekalų! Devynios galybės įvairiausių salotų, iš kurių sau tinkamas išsirinks net patys išrankiausi lankytojai. Salotos tinkančios prie mėsos ir gali būti valgomos vienos, galiausiai, tradicinės lietuviškos ir egzotiškos mišrainės.

Nepamišome ir mažųjų Labirintų parko lankytojų „nieko nenoriu“ ir „šito nevalgysiu“. Iš didelio maisto, užkandžių ir gėrimų pasirinkimo vaikai tikrai ras ką išsirinkti. Beje, pramogaudami ir išbandydami visas pramogas vaikams greitai įsireiks energijos papildymo ir iš „nieko nenoriu“ vaikučiai pavirs į „valgysiu viską“. Juk tyras oras, aktyvios pramogos dar niekam nesumažino apetito, o jį tik sužadino!

Savitarnos kavinė laukia ne tik Labirintų parko lankytojų, bet ir visų kurie ieško išskirtinių vietų, kur galima greitai ir labai skaniai pavalgyti.

 

Užsukite palepinti savo gomurio!