Ledainė

Labirintų parko ledainė

Ledainė, labirintų parkas AnykščiuoseTiek Labirintų parko lankytojų tiek važiuojančių pro šalį visuomet labai laukia šalia pramogų parko įsikūrusi Ledainė. Jei negalite savo dienos įsivaizduoti be deserto, kuris ne tik pamalonintų gomurį, tačiau taip pat ir suteiktų daugiau jėgų, pakeltų nuotaiką ir atgaivintų – tuomet kviečiame apsilankyti Labirintų parko ledainėje, kur kiekvienas ras desertą pagal savo skonį!

Čia Jūsų laukia įvairiausių desertų pasirinkimas! Burnoje tirpstantys nuostabaus skonio ledų burbuliukai, kurie gali būti užsakomi tiek vaflyje, tiek indelyje! O skonių pasirinkimas! Kiekvienas ras tokius ledus, kokie jam skaniausi. Kol vieni labiausiai mėgsta braškinius ledus, kiti renkasi šokoladinius, kurie turi lengvą kartumo paskonį. Taip pat labai mėgstami ir citrusiniai bei karameliniai, kavos, pistacijų ir, vasaros TOP – mangų skonio ledai. Siūlome ne tik ledų burbuliukus. Klasikinių ledų vafliniame puodelyje mėgėjai mūsų šaldytuve taip pat ras savo mėgstamus skonius. Pas mus taip pat rasite įvairiausių skonių spalvingųjų šerbetų, kurie taip atvėsina karštą vasaros dieną, kad net, rodos, suledėja visas kūnas! Ledainė – tai ne tik vieta, kur galite rasti begalę įvairiausių ledų. Čia rasite ir įvairiausių skonių šokoladų, saldainių ir pyragaičių, kurie pasaldina ir praskaidrina niūresnę dieną. Koks desertas be gaivaus šalto arba karšto gėrimo, kuris puikiai derėtų prie Jūsų pasirinkto deserto? Didelis įvairių skonių arbatos pasirinkimas, taip pat įvairiausi kavos gėrimai nuo klasikinio espresso iki įvairiausių skonių Latte. Čia taip pat rasite įvairius gaiviuosius gazuotus gėrimus, sultis ar tiesiog stalo vandens.

Jūsų patogumui, šalia ledainės yra įrengti staliukai, prie kurių prisėdus galėsite ne tik mėgautis Jūsų mėgstamais desertais, tačiau ir grožėtis nuostabia Labirintų parką supančia gamta. Labirintų parkas ne tik pramogų ir atrakcionų parkas, čia kiekvienas lankytojas gali rasti sau malonią gamtos ir ramybės oazę.

Ledainė – čia viskas tiek mažiesiems tiek dideliems smaližiams. Tad nepraeikite pro šalį ir užsukite pasimėgauti saldžia akimirka!

Skanaus!